Rok szkolny 2018/2019

IMG_5504.jpeg

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019 to:
Natalia Gudaja, Nicola Ośródka, Ewelina Kostek, Marta Sikora, Adam Mroczek, Roksana Pochorecka, Alicja Cieśla, Oliwia Cieślak, Bartłomiej Namyślak, Nikola Pochorecka, Kamil Świtała, Zofia Woźny, Nikola Busłowicz, Wojciech Nicer, Emilia Mroczek, Łucja Zawadzka, Zofia Grabarek, Piotr Błaszczak, Lena Mika, Natalia Wójcik, Jan Mularczyk, Nadia Ośródka, Zofia Dybich, Agata Panek, Adam Kubat, Aleksandra Gałan, Zofia Sowa.


Uczniowie, którzy poczynili największy postęp w nauce w roku szkolnym 2018/2019 to:
Emilia Kulej, Aleksandra Wurszt, Dominik Kulej, Błażej Łęgosz, Antoni Namyślak, Bartosz Napieraj, Jakub Więdłocha.


Pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem wraz nagrodami książkowymi następującym uczniom:

-Natalia Paulina Gudaja  otrzymała  świadectwo ukończenia klasy VIII z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,93);

-Nicola Barbara Ośródka
otrzymała  świadectwo ukończenia klasy VIII z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie (średnia ocen 5,71);

-Ewelina Katarzyna Kostek 
otrzymała  świadectwo ukończenia klasy VIII z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,21);

-Emilia Weronika Kulej
otrzymała świadectwo ukończenia klasy VIII wraz z nagrodą książkową za najwyższe postępy w nauce;

-Marta Julia Sikora otrzymała świadectwo ukończenia klasy VII z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie (średnia ocen 5,00);

-Aleksandra Wurszt
otrzymała świadectwo ukończenia klasy VII wraz z nagrodą książkową za najwyższe postępy w nauce;

-Adam Mroczek otrzymał świadectwo ukończenia klasy VI  z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie (średnia ocen 5,36);

-Roksana Natalia Pochorecka otrzymała świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,00);

-Dominik Kulej otrzymał świadectwo ukończenia klasy VI wraz z nagrodą książkową za najwyższe postępy w nauce;

-Alicja Stanisława Cieśla otrzymała świadectwo ukończenia klasy V z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,75);

-Oliwia Anna Cieślak otrzymała świadectwo ukończenia klasy V z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,08);

-Bartłomiej Marian Namyślak otrzymał świadectwo ukończenia klasy V z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,08);

-Nikola Patrycja Pochorecka otrzymała świadectwo ukończenia klasy V z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,08);

-Kamil Józef Świtała otrzymał świadectwo ukończenia klasy V z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 4,83);

-Błażej Łęgosz otrzymał świadectwo ukończenia klasy V wraz z nagrodą książkową za najwyższe postępy w nauce;

-Zofia Woźny otrzymała świadectwo ukończenia klasy IV z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,18);

-Nikola Busłowicz  otrzymała świadectwo ukończenia klasy IV z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,10)-

-Wojciech Przemysław Nicer otrzymał świadectwo ukończenia klasy IV z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,00);

-Emilia Mroczek
otrzymała świadectwo ukończenia klasy IV z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 4,82);

-Łucja Magdalena Zawadzka otrzymała  świadectwo ukończenia klasy IV z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 4,82);

-Antoni Namyślak otrzymał świadectwo ukończenia klasy IV wraz z nagrodą książkową za najwyższe postępy w nauce;

-Zofia Grabarek otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
 i umiejętności;

-Piotr Błaszczak otrzymał świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy i umiejętności;

-Lena Mika
otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

-Jan Mularczyk otrzymał świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy i umiejętności;

-Natalia Wójcik otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
 i umiejętności;

-Bartosz Napieraj otrzymał świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za najwyższe postępy w nauce;

-Nadia Ośródka
otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

-Zofia Sowa otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

-Adam Kubat otrzymał świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

 -Agata Panek otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

-Aleksandra Gałan otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

-Zofia Dybich otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

-Jakub Więdłocha otrzymał świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za najwyższe postępy w nauce.

Informujemy, że nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców.

UCZEŃ ROKU I SPORTOWIEC ROKU TO:
Puchar z uśmiechem.jpeg
Zbliżenie.jpeg

Natalia Gudaja, uczennica klasy VIII osiągnęła najwyższą średnią w szkole - 5,93 w roku szkolnym 2018/2019 i uzyskała tytuł Ucznia Roku.
Ewelina Kostek oraz Paweł Namyślak uzyskali tytuł Sportowca Roku i otrzymali pamiątkowe puchary. Gratulujemy!


 

 

Gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym uczniom!

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe