WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE….czyli jak stworzyć szkołę promującą zdrowie?

WhatsApp Image 2019-10-09 at 18.00.57.jpeg

Szkoła to miejsce, w którym wszyscy powinni dążyć do tego, by „NASZE DZIECI” były szczęśliwe i rozwijały się prawidłowo. Najkorzystniej jest, gdy odbywa się to mimochodem i w sposób niewymuszony. Szczególnie edukacja zdrowotna powinna odbywać się w taki sposób, by jej treści nie tylko wpisały się pamięć naszych uczniów, ale by zgodnie z nimi postępowali.

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie wszyscy zgadzamy się ze stwierdzeniem, że „zdrowie to zasób i inwestycja” i od lat dokładamy wielu starań, by nasi uczniowie nabyli prawidłowych – prozdrowotnych, nawyków. Bo przecież WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE.

Podejmowanie wielu inicjatyw, a tym samym wysiłek uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców włożony w ich realizację sprawiły, że podjęliśmy starania o włączenie  NASZEJ SZKOŁY do Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Kolejnym etapem na tej drodze było szkolenie Rady Pedagogicznej, które 9 października przeprowadziła p. Agnieszka Skrzydelska – wojewódzki koordynator programu.
Bardzo się cieszymy, że szkolnym koordynatorem została nauczycielka Ewelina Policińska.

Trzymajcie kciuki, by nasz wysiłek zakończył się sukcesem: zarówno poprzez przyjęcie nas w poczet Szkół Promujących Zdrowie, jak i rzeczywistej dbałości o zdrowie w naszej społeczności.

WhatsApp Image 2019-10-09 at 18.00.46.jpeg

Szkolenie 1.jpeg

Szkoła zdrowie.jpeg

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe