Informujemy, że dni 26 - 28 lutego 2018 roku są wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Konkursy

W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie odnieśli sukcesy we wszystkich dziedzinach życia szkolnego. 
Sukcesy edukacyjne:
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 1. miejsce w II Rejonowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Wołczynie w dniu 13 marca 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);
Natalia 001.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 3. miejsce w XIII Rejonowym Konkursie Ekologicznym w Kluczborku w dniu 27 marca 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI -  1. miejsce w XIX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim II w etapie w Rudnikach w dniu 17 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś); 
Olesno.jpeg

Sukcesy plastyczne:
-Uczniowie klasy VI - 1. miejsce w kategorii: "Kukły i Marzanny" w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Maria Bejm);
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w kategorii: "Kukły i Marzanny w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Jolanta Kępińska);
-Adam Mroczek, uczeń klasy IV - 3. miejsce w kategorii "Zdobienie jaj wielkanocnych". w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Maria Bejm);
Plastyka - nagrody.jpeg  
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym w Jaworznie w dniu 18 grudnia 2016 roku (opiekun Jolanta Kępińska);.
-Emilia Mroczek, uczennica klasy II  - 3. miejsce w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym w Jaworznie w dniu 18 grudnia 2016 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

Sukcesy w konkursach tematycznych:
-Nicola Ośródka,
uczennica klasy VI - 2. miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  pod hasłem  „Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbyły się w Oleśnie w dniu 30 marca  2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Nicola pożar.jpeg
-Roksana Pochorecka (klasa IV), Adam Mroczek (klasa IV), Marta Sikora (klasa V), Oliwier Jagieła (klasa V), Natalia Gudaja (klasa VI), Ewelina Kostek (klasa VI). - 3. miejsce w I Międzygminnym Konkursie Matematycznym ,,… okiem matematyka …’’  w Jaworznie  w dniu 30 marca 2017 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VI - 1 miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. w Rudnikach w dniu 16 marca 2017 roku  (opiekun Jolanta Kubacka);
Nicola.jpeg
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VI - 2. miejsce w XI Gminnym Konkursie Czytających Motyli w Jaworznie w dniu 12 maja 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Motyle 050.jpeg
-Vanessa Wilk, uczennica klasy V - 1. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
-Zofia Woźny, uczennica klasy II - 2. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla Uczniów Klas III Szkół Podstawowych „HOW GOOD IS YOUR ENGLISH?” w Żytniowie w dniu 8 czerwca 2017 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
Alicja.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 2 miejsce  w XVII Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie w dniu 24 maja 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Natalia Żytniów.jpeg
-Roksana Pochorecka, uczennica  klasy IV - 3. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Więcej informacji o udziale uczniów w różnych konkursach opublikujemy w najbliższy poniedziałek.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe