Informujemy, że dni 26 - 28 lutego 2018 roku są wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

Zawody sportowe

Rok szkolny 2016/2017

Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie uzyskane na szczeblu województwa oraz powiatu w roku szkolnym 2016/2017:
a) w województwie:
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Opolskiego  Młodziczek w Cisku w dniu 8 kwietnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Medale 011.jpeg
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 3. miejsce w grze podwójnej w Mistrzostwach Województwa Opolskiego  Młodziczek w Cisku w dniu 9 kwietnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 4.  miejsce w finale Wojewódzkim Turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt kl. IV - VI w sezonie 2016/2017 w dniu 25 marca 2017 roku w Cisku (opiekun Beata Droś);
Ewelina 128.jpeg         Ewelina 120.jpeg
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 5. miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w Niemodlinie w dniu 9 lutego 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Ewelina piąta.jpeg
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III, Konrad Świtała, uczeń klasy VI,  Dawid Kiedrzyn, uczeń klasy V, Marta Sikora, uczennica klasy V -  7.  miejsce drużyny szachowej w IX Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Szachach w Szybowicach  w dniu 11 lutego 2017 roku (opiekun Marcin Ośródka);
Szybowice.jpeg       Szybowice 1.jpeg      
b) w powiecie:
-Paweł Namyślak, uczeń klasy VI - 3. miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w dniu 29 września 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI - 4.  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w swojej kategorii wiekowej w Gorzowie Śląskim w dniu 12 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI  - 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnym Tenisie Dziewcząt Szkół Podstawowych w Dalachowie w dniu 25 stycznia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Szymon Raj, uczeń klasy V - 7. miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w dniu 29 września 2016 roku (opiekun Beata Droś);

c) dodatkowe zawody:
-Paweł Namyślak, uczeń klasy VI1. miejsce w XXIII Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 28 maja 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Szymon Raj, uczeń klasy V - 2. miejsce w XXIII Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 28 maja 2017 roku opiekun Beata Droś);
-Oliwier Jagieła, uczeń klasy V – 3. miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Opolszczyzny Orlików w Namysłowie w dniu 4 czerwca 2017 roku (LZS Rudniki);
Oliwier.jpeg
-Dominika Kotarska, uczennica klasy VI - 5. miejsce w XXIII Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 28 maja 2017 roku (opiekun Beata Droś).
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI -  4. miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Rudnikach w dniu 11 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI -  5. miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Gorzowie Śląskim w dniu 5 grudnia 2016 roku (opiekun Beata Droś).
Ewelina Mikołajkowy.jpeg
-Adam Mroczek, uczeń klasy IV - 2 miejsce w Mikołajkowym Turnieju w Szachach w Rudnikach w dniu 5 grudnia 2016 roku (opiekun Marcin Ośródka);
-Paweł Namyślak - kapitan drużyny, Konrad Świtała, Wojciech Namyślak, Oliwier Jagieła, Kamil Sobańtka - bramkarz, Dawid Kiedrzyn,  Michał Niewiadomski, Igor Zawadzki - 2 miejsce w eliminacjach gminnych zawodów sportowych w piłkę nożną na trawie w Żytniowie w dniu 3 kwietnia 2017 roku (opiekun Beata Droś).
 

Rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie uzyskane na szczeblu województwa oraz powiatu w roku szkolnym 2015/2016:
a) województwie:
-Amelia Łęgosz, uczennica klasy VI – 1. miejsce na szachownicy nr 4. w VIII Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Kuniowie w dniu 27 lutego 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 2. miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w Zawadzkiem w dniu 24 października 2015 roku (opiekun Beata Droś);
-Kacper Napieraj, uczeń klasy VI – 2. miejsce na szachownicy nr 2. w VIII Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Kuniowie w dniu 27 lutego 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 3. miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w Chocianowicach w dniu 9 stycznia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Kamil Królikowski, uczeń klasy VI – 3. miejsce na szachownicy nr 1. w VIII Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Kuniowie w dniu 27 lutego 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 3. miejsce  w Mistrzostwach Województwa Młodziczek (gra podwójna) w Niemodlinie w dniu 2 kwietnia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka
, uczennica klasy VI – 3. miejsce  w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Młodziczek w Niemodlinie w dniu 3 kwietnia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 4. miejsce w klasyfikacji generalnej Turniejów Tenisa Stołowego Młodzieży Szkół Podstawowych Województwa Opolskiego w kategorii dziewcząt rocznik 2003-2004 w dniu 16 kwietnia 2016 roku w Niemodlinie (opiekun Beata Droś);
-Bartosz Rosak, uczeń klasy VI - 5. miejsce w skoku w dal wynikiem 4,89 (rekord szkoły) w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce w Opolu w dniu 7 czerwca 2016 roku (opiekun Beata Droś);
Bartek 026.jpeg                  Bartek 082.jpeg  
  Bartek 079.jpeg                 Bartek 067.jpeg      

-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 5. miejsce w finale Mistrzostw Województwa Opolskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt Szkół Podstawowych w Brzegu w dniu 22 lutego 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Bartosz Rosak, uczeń klasy VI - 6. miejsce w pchnięciu kulą wynikiem 8,98 w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce w Opolu w dniu 7 czerwca 2016 roku (opiekun Beata Droś);
Bartek 101.jpeg                 Bartek 102.jpeg
-Amelia Łęgosz, Kamil Królikowski, Kacper Napieraj, Michał Sikora, uczniowie klasy VI  4. miejsce w VIII Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Kuniowie w dniu 27 lutego 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Amelia Łęgosz, Kamil Królikowski, Kacper Napieraj, Michał Sikora, uczniowie klasy VI  5. miejsce w półfinale Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych w Szachach  Drużynowo w Opolu w dniu 12 kwietnia 2016 roku (opiekun Beata Droś);

b) w powiecie:
-Kamil Królikowski, Kacper Napieraj, Michał Sikora, Amelia Łęgosz uczniowie klasy VI– 1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Szachach w Rudnikach w dniu 21 stycznia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Amelia Łęgosz, uczennica klasy VI – 1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Szachach wśród dziewcząt w Rudnikach w dniu 21 stycznia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Bartosz Rosak, uczeń klasy VI - 1. miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 20 maja 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Bartosz Rosak, uczeń klasy VI - 1. miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 20 maja 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 3 kwietnia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 2. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt  Szkół Podstawowych w Oleśnie w dniu 27 stycznia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Kacper Napieraj – 2. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych w Oleśnie w dniu 27 stycznia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Paweł Namyślak, uczeń klasy V – 3. miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych w Oleśnie w dniu 29 września 2015 roku (opiekun Beata Droś);
-Kacper Napieraj, uczeń klasy VI – 3. miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 20 maja 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Kamil Królikowski, uczeń klasy VI – 3. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 3 kwietnia 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Kamil Królikowski i Kacper Napieraj, uczniowie klasy VI – 3. miejsce w  Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych w Oleśnie w dniu 4 marca 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Amelia Łęgosz, uczennica klasy VI – 4. miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 20 maja 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy V – 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 3 kwietnia 2016 roku (opiekun Beata Droś);


c) dodatkowe zawody:
-Kamil Królikowski, uczeń klasy VI – 1. miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rudniki w Rudnikach w dniu 21 lutego 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 1. miejsce w Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego w Dalachowie w dniu 17 grudnia 2015 roku (opiekun Beata Droś);
-Kamil Królikowski, uczeń klasy VI – 1. miejsce w Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego w Dalachowie w dniu 17 grudnia 2015 roku (opiekun Beata Droś);
-Kacper Napieraj – 2. miejsce w Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego w Dalachowie w dniu 17 grudnia 2015 roku (opiekun Beata Droś); 
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy VI – 2. miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Dalachowie w dnu 5 marca 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Amelia Łęgosz, uczennica klasy VI - 2. miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rudniki w Rudnikach w dniu 21 lutego 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Alicja Cieśla, uczennica klasy II – 2. miejsce w Mikołajkowym Turnieju Szachowym w Rudnikach w dniu 4 grudnia 2015 roku (opiekun Jolanta Kępińska);
-Paweł Namyślak, uczeń klasy IV – 3. miejsce w XXII Ogólnopolskim Biegu Masowym „Pętla Rudnicka" w dniu 29 maja 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Szymon Raj, uczeń klasy IV – 4. miejsce w XXII Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 29 maja 2016 roku (opiekun Marcin Ośródka);
-Nicola Ośródka – 5. miejsce w Zimowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej w Warszawie w dniu 23 stycznia 2016 roku (opiekun Marcin Ośródka);
-uczniowie klas IV – V – 2. miejsce w IV Turnieju Harcerskim w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Rudniki w dniu 4 czerwca 2016 roku (opiekun Marcin Ośródka);
-Kacper Napieraj, uczeń klasy VI – 2. miejsce w stylu grzbietowym w VI Międzygminnych  Zawodach w Pływaniu Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Oleskiego w Praszce w dniu 17 marca 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Kacper Napieraj, uczeń klasy VI – 2. miejsce w stylu klasycznym w VI Międzygminnych  Zawodach w Pływaniu Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Oleskiego w Praszce w dniu 17 marca 2016 roku (opiekun Beata Droś);
W klasyfikacji sportowej szkół podstawowych Powiatu Oleskiego nasza szkoła zajęła 10. miejsce w roku szkolnym 2015/2016.
 


Rok szkolny 2014/2015

Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie uzyskane na szczeblu województwa oraz powiatu w roku szkolnym 2014/2015:
a) w województwie:
-Wojciech Droś, uczeń klasy VI - 
3. miejsce w klasyfikacji generalnej Wojewódzkich Turniejów Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjum w kategorii chłopców rocznik 2002 - 2003 w roku szkolnym 2014/2015 (opiekun Beata Droś).
Wojtek 021.jpeg
-Wojciech Droś, uczeń klasy VI - 3. miejsce III Wojewódzkim Turnieju Młodzieży Szkół Podstawowych Województwa Opolskiego w Tenisie Stołowym w dniu 17 stycznia 2015 roku w Chocianowicach (opiekun Beata Droś).
-Wojciech Droś, uczeń klasy VI - 3. miejsce II Wojewódzkim Turnieju Młodzieży Szkół Podstawowych Województwa Opolskiego w Tenisie Stołowym w Niemodlinie  w dniu 22 listopada 2014 roku (opiekun Beata Droś).
- Barbara Sieradzka, uczennica klasy V - 7.  miejsce III Wojewódzkim Turnieju Młodzieży Szkół Podstawowych Województwa Opolskiego w Tenisie Stołowym w dniu 17 stycznia 2015 roku w Chocianowicach (opiekun Beata Droś).
-Wojciech Droś,  uczeń klasy VI - 3. miejsce IV Wojewódzkim Turnieju Młodzieży Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w Zawadzkiem w dniu 21 lutego 2015 roku (opiekun Beata Droś).
-Wojciech Droś, uczeń klasy VI - 3. miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego Młodzików w Tenisie Stołowym w Zawadzkiem  w dniu 28 marca 2015 roku (opiekun Beata Droś).
-Wojciech Droś, Kamil Królikowski – 5. miejsce Wojewódzkich Drużynowych Zawodach w Tenisie Stołowym w Brzegu w dniu 25 marca 2015 roku (opiekun Beata Droś). 
-Amelia Łęgosz, Kamil Królikowski, Kacper Napieraj, Wojciech Droś – 5. miejsce w Wojewódzkich Półfinałach w Zawodach Drużynowych w Szachach w Opolu w dniu 23 marca 2015 roku (opiekun Beata Droś).
-Damian Stegliński, Wojciech Droś, Bartosz Rosak, Kacper Napieraj, Jakub Komorowski, Bartłomiej Kluska, Kamil Kulej - 8. miejsce  w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Czwórboju LA Szkół Podstawowych w dniu 27 maja 2015 roku w Opolu (opiekun Beata Droś).
Czwórbój w Opolu.jpeg          Czwórbój w Opolu 1.jpeg
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy V - 8. miejsce IV Wojewódzkim Turnieju Młodzieży Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w Zawadzkiem w dniu 21 lutego 2015 roku; 
-Barbara Sieradzka,  uczennica klasy V - 8. miejsce w klasyfikacji generalnej Wojewódzkich Turniejów Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjum  w kategorii dziewczęta rocznik 2002 - 2003 w roku szkolnym 2014/2015;
-Damian Stegliński, uczeń klasy V - 10. miejsce w biegu na 500 metrów                      
  w Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych w Opolu w dniu 9 czerwca 2015 roku.

b)  w powiecie:

-Wojciech Droś, uczeń klasy VI – 1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 28 lutego 2015 roku;
Wojtek 027.jpeg
-Damian Stegliński, uczeń klasy V – 1. miejsce w biegu na dystansie 500 m w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce w Oleśnie 29 maja 2015 roku;
-Wojciech Droś i Kamil Królikowski – 1. miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Tenisie Drużynowym w Dalachowie w dniu 17 marca 2015 roku;
-Wojciech Droś, Damian Stegliński, Bartosz Rosak, Kacper Napieraj, Jakub Komorowski, Bartłomiej Kluska, Kamil Kulej , uczniowie klas V – VI – 1. miejsce  w Mistrzostwach  Powiatu Oleskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych  w dniu 14 maja 2015 roku;
Czwórbój - powiat.jpeg          Czwórbój powiat 4.jpeg
   Czwórbój - powiat 5.jpeg        Czwórbój - powiat 1.jpeg          Czwórbój - powiat 2.jpeg       Czwórbój - powiat 3.jpeg      

-Wojciech Droś,  Kamil Królikowski, Michał Sikora, Amelia Łęgosz, uczniowie klas V – VI – 1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Szachach w Rudnikach w dniu 4 marca 2015 roku;
Szachy - powiat 2015.jpeg   Szachy - powiat 2015 (1).jpeg  
Szachy - powiat 2015 (2).jpeg   Szachy -powiat 2015 (3).jpeg

-Wojciech Droś, uczeń klasy VI – 2. miejsce w Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego w Gorzowie Śląskim w dniu 20 kwietnia 2015 roku;
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy V – 2. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 28 lutego 2015 roku;
-Barbara Sieradzka, uczennica klasy V – 3. miejsce w Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego w Gorzowie Śląskim w dniu 20 kwietnia 2015 roku;
-Wojciech Droś, uczeń klasy VI – 3. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wieruszowskiego w Tenisie Stołowym w Wieruszowie w dniu 30 maja 2015 roku;
-Wojciech Droś, Jakub Komorowski, Bartosz Rosak, Damian Stegliński, uczniowie klasy VI – 3. miejsce w biegu sztafetowym 4 x 100 m w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce w Oleśnie 29 maja 2015 roku;
-Kamil Królikowski, uczeń klasy V – 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 28 lutego 2015 roku;
-Kamil Kulej, uczeń klasy VI - 4 miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce w Oleśnie 29 maja 2015 roku;

c) dodatkowe zawody:
Damian Stegliński, uczeń klasy V – 1. miejsce w X Ogólnopolskim Biegu Zajączkowskim na dystansie 800 m w dniu 26 kwietnia 2015 roku; 
Damian Stegliński, uczeń klasy V – 1. miejsce w XXI Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 31 maja 2015 roku;
Paweł Namyślak, uczeń klasy IV – 2. miejsce w XXI Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 31 maja 2015 roku;
Damian Steglińskiuczeń klasy V – 2. miejsce w 20. Jubileuszowym Oleskim Ulicznym Biegu Pokoju, w swojej kategorii wiekowej w dniu 9 maja 2015 roku;
Aleksandra Surowa, uczennica klasy VI – 4. miejsce w XXI Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 31 maja 2015 roku;
-Kamil Królikowski, uczeń klasy V – 6. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wieruszowskiego w Tenisie Stołowym w Wieruszowie w dniu 30 maja 2015 roku;
-Kacper Napieraj, uczeń klasy V – 6. miejsce w stylu grzbietowym na dystansie 50 m w V Międzygminnych Zawodach w Pływaniu w Praszce w dniu 26 marca 2015 roku;
-Kacper Napieraj, uczeń klasy V – 2. w stylu klasycznym na dystansie 50 m w V Mistrzostwach Gminy Praszka w Pływaniu Szkół Podstawowych w dniu 13 marca 2015 roku;
Barbara Sieradzkauczennica klasy V – 2. miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rudniki 21 marca 2015 roku;
Wojciech Droś, uczeń klasy VI - 2 miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rudniki w dniu 21 marca 2015 roku;
Uczniowie klas III – VI – 2. miejsce w Gminnych Zawodach w Piłkę Nożną w Żytniowie w dniu  10 kwietnia 2015 roku;
Uczniowie klas V-VI – 2. miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej Basketmania w Rudnikach w dniu 18 maja 2015 roku;
Uczniowie klas IV – V – 3. miejsce w III Turnieju Harcerskim w Piłkę Nożną w dniu 30 maja 2015 roku;
Kamil Królikowskiuczeń klasy V- 4. miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rudniki 21 marca 2015 roku;

Na Gali Nauki i Sportu w Oleśnie naszą szkołę sklasyfikowano na 5. miejscu we wszystkich dyscyplinach sportowych, natomiast w województwie opolskim również uzyskaliśmy 5. miejsce w tenisie stołowym. To ogromny sukces!



Rok szkolny 2013/2014

Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie uzyskane na szczeblu kraju, województwa oraz powiatu w roku szkolnym 2013/2014.
        a) w kraju:

  • Nicola Ośródka, uczennica klasy III -10. miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej w Poznaniu w dniu 5 października 2013 roku;
     
  1. w województwie:
  • Wojciech Droś, uczeń  klasy V -3. miejsce, w finale wojewódzkim w Mini Olimpic Games w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 26 kwietnia 2014 roku;
  • Wojciech Droś, uczeń  klasy V – 3. miejsce w Drużynowych  Mistrzostwach Województwa Opolskiego Młodzików w Tenisie Stołowym w Dobrzeniu Wielkim  w dniu  13 kwietnia 2014 roku;
  • Piotr  Tronina, Wojciech Dros, Kamil Królikowski, Amelia Łęgosz - 4. miejsce drużyny szachistów z klas IV – V, w Drużynowych VI Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Szachach w Kuniowie  w dniu 8 marca 2014 roku;
  • Wojciech Droś, Jakub Komorowski, Bartosz Kluska, Adam Raj, Kamil Kulej, Kamil Królikowski, Bartosz Rosak, Kacper Napieraj, uczniowie klas IV - V – 5. miejsce w półfinale wojewódzkim w piłkę nożną w IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10 -11 lat   w dniu 23 września 2013 roku;
     
  1. w powiecie:
  • Kamil Królikowski, uczeń klasy IV – 2.  miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Gorzowie Śląskim w kategorii żacy w dniu 12 stycznia 2014 roku;
  • Kamil Królikowski, uczeń klasy IV – 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 16 marca 2014 roku;
  • Jakub Śnigór, uczeń kl. VI – 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w skoku wzwyż w dniu 22 maja 2014 roku;
  • Wojciech Droś, Jakub Komorowski, Bartosz Kluska, Adam Raj, Kamil Kulej, Kamil Królikowski, Bartosz Rosak, Kacper Napieraj, uczniowie klas IV - V - 6.  miejsce w finale powiatowym Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w Oleśnie dla uczniów szkół podstawowych w kategorii wiekowej U – 12 w piłkę nożną w dniu 21 marca 2014 roku. Drużyna chłopców klas IV – V w składzie: Wojciech Droś - kapitan drużyny, środkowy pomocnik; Jakub Komorowski - pomocnik; Bartosz Kluska – obrońca; Adam Raj – obrońca; Kamil Kulej – obrońca; Kamil Królikowski – napastnik; Bartosz Rosak – napastnik; Kacper Napieraj – bramkarz;
    - Hubert Chudy, uczeń kl. VI – 7. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w pchnięciu kulą w dniu 22 maja 2014 roku;
    - Wojciech Droś, uczeń kl. V - 7. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w Gorzowie Śląskim w dniu 16 marca 2014 roku;
    - Dawid Kostek, uczeń kl. VI - 9. miejsce w stylu grzbietowym w IV Międzygminnych Zawodach w Pływaniu w Praszce w dniu 26 marca 2014 roku;

d) dodatkowe zawody:
-1. miejsce zajął Kamil Królikowski, uczeń kl. IV w Gminnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Rudnikach w dniu 27 lutego 2014 roku;
-2. miejsce zajęła czteroosobowa drużyna szachistów w składzie: Piotr Tronina, Wojciech Droś, Kamil Królikowski i Amelia Łęgosz w Gminnych Zawodach Szachowych w Dalachowie w  dniu 5 marca 2014 roku;
-3. miejsce zajął Wojciech Droś, uczeń klasy V w Gminnym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rudniki w dniu 1 czerwca 2014 roku;
-4.  miejsce zajął Kamil Królikowski, uczeń klasy IV w Gminnym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rudniki w dniu 1 czerwca 2014 roku;
-4. miejsce zajął Wojciech Droś, uczeń kl. V w Gminnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Rudnikach w dniu 27 lutego 2014 roku;
-5.  miejsce zajął Piotr Tronina,  uczeń kl. VI w Gminnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Rudnikach w dniu 27 lutego 2014 roku;
-5.  miejsce zajął Paweł Namyślak, uczeń kl. III w XX Jubileuszowym Biegu Masowym „Pętla Rudnicka” w dniu 11 maja 2014 roku;
-6.  miejsce zajęła Barbara Sieradzka, uczennica kl. IV, w XX Jubileuszowym Biegu Masowym „Pętla Rudnicka” w dniu 11 maja 2014 roku;
-7. miejsce zajął Jakub Śnigór, uczeń kl. VI w XX Jubileuszowym Biegu Masowym „Pętla Rudnicka” w dniu 11 maja 2014 roku;
-7.  miejsce zajęła Natalia Tronina, uczennica klasy VI  w XX Jubileuszowym Biegu Masowym „Pętla Rudnicka” w dniu 11 maja 2014 roku;
-7.  miejsce zajął Kamil Królikowski, uczeń kl. IV  w XX Jubileuszowym Biegu Masowym „Pętla Rudnicka” w dniu 11 maja 2014 roku;

 

 


Rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie uzyskane na szczeblu województwa oraz powiatu w roku szkolnym 2012/2013.

 

a) województwie:
 

  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV – 3. miejsce w III Wojewódzkim Turnieju Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w Chocianowicach w dniu 12 stycznia 2013 roku;
  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV – 3. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Opolskiego Żaków i Żaczek w Zawadzkiem w dniu 25 maja 2013 roku;
  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV – 4. miejsce Wojewódzkim Turnieju Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w Niemodlinie w dniu 4 marca 2013 roku;
     

b) w powiecie:

 

  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV – 1. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym  w Dalachowie w dniu 16 marca 2013 roku;
  • Dawid Kostek, uczeń klasy V – 4. miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych  w Starym Oleśnie w dniu 2 października 2012 roku;

 

 

c) dodatkowe zawody:

  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV – 1. miejsce w III Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego dla Dzieci  w Praszce w dniu 12 kwietnia 2013 roku;
  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV – 1. miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości w Praszce w dniu 10 listopada 2012 roku;
  • Kamil Królikowski, uczeń klasy III – 1. miejsce w Gminnym Turnieju Szachowym w Rudnikach w dniu 5 grudnia 2012 roku;
  • Tomasz Badera, uczeń klasy VI – 2. miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Dalachowie w dniu 17 marca 2013 roku;
  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV – 3. miejsce w Gminnym Turnieju Szachowym w Rudnikach w dniu 5 grudnia 2012 roku;
  • Kamil Królikowski, uczeń klasy III – 4. miejsce  w XIV Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka w dniu 17 lutego 2013 roku;
  • Oliwia Kubicka, uczennica klasy IV – 4. miejsce w VIII Ogólnopolskim Biegu Zajączkowskim  w Zajączkach w dniu 5 maja 2013 roku;
  • Kacper Napieraj, uczeń klasy III – 5. miejsce Gminnym Turnieju Szachowym w Rudnikach w dniu 5 grudnia 2012 roku;
  • Kamil Królikowski, uczeń klasy III – 6. miejsce w Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego dla Dzieci w Praszce w dniu 12 kwietnia 2013 roku;
  • Hubert Chudy, Wojciech Droś, Jakub Komorowski, Dawid Kostek, Kamil Kulej, Adam Raj, Jakub Śnigór, Jakub Świtała i Piotr Tronina, uczniowie klas IV – V – 2. miejsce w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Rudnikach w dniu 12 września 2012 roku;
  • Amelia Łęgosz, uczennicy klasy III – 4. miejsce w V Turnieju Szachowym w Maciejowie z okazji Mistrzostw Ziemi Kluczborskiej w dniu 18 maja 2013 roku;
  • Kamil Królikowski, uczeń klasy III -  6. miejsce w V Turnieju Szachowym w Maciejowie z okazji Mistrzostw Ziemi Kluczborskiej w dniu 18 maja 2013 roku;
  • Paweł Namyślak, uczeń klasy II2. miejsce XIX Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 26 maja 2013 roku;
  • Wojciech Droś, uczeń klasy IV -  3. miejsce XIX Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 26 maja 2013 roku;
  • Nicola Ośródka, uczennica klasy II - 4. miejsce XIX Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 26 maja 2013 roku;
  • Natalia Gudaja, uczennica klasy II - 5. miejsce XIX Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 26 maja 2013 roku;
  • Oliwia Kubicka, uczennica klasy IV - 5. miejsce XIX Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 26 maja 2013 roku;
  • Natalia Tronina, uczennica klasy V- 5. miejsce XIX Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 26 maja 2013 roku;
  • Piotr Kubacki, uczeń klasy VI - 5. miejsce XIX Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 26 maja 2013 roku;

     

Nasza szkoła zajęła VI miejsce w końcowej klasyfikacji szkół podstawowych w tenisie stołowym w województwie opolskim w roku szkolnym 2012/2013



Rok szkolny 2012/2011

Osiągnięcia sportowe uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie uzyskane na szczeblu województwa oraz powiatu w roku szkolnym 2011/2012.

a) w województwie:

 

- Sylwia Napieraj, uczennica klasy VI -  3. miejsce  i zdobyła brązowy medal w skoku w dal w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych                    
w Lekkoatletyce w Kędzierzynie – Koźlu w dniu 11 czerwca 2012 roku;
-Anna Zawadka, uczennica klasy VI zajęła 11. miejsce  w skoku wzwyż w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych  w Lekkoatletyce w Kędzierzynie – Koźlu w dniu 11 czerwca 2012 roku;                     

-Kinga Kotala, uczennica klasy V – 22. miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych w Lasocicach  w dniu 12 października 2011 roku;


b)  w powiecie:

-Sylwia Napieraj, uczennica klasy VI -  2. miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 30 maja 2012 roku;
-Anna Zawadka, uczennica klasy VI -  2. miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 30 maja 2012 roku;
 -Sylwia Napieraj, uczennica klasy VI - 3.  miejsce w biegu na 100 metrów w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 30 maja 2012 roku;
- Sylwia Napieraj, Anna Zawadka, Izabela Cieśla i Wiktoria Surowa,  sztafeta dziewcząt 4 x 100 metrów- 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 30 maja 2012 roku;
-Wiktoria Surowa, uczennica klasy V – 6. Miejsce w biegu na 600 metrów w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Lekkoatletyce w Oleśnie w dniu 30 maja 2012 roku;

-Sylwia Napieraj, Wiktoria Jachymska, Klaudia Mońka, Izabela Cieśla, Kinga Kluska, Anna Zawadka, Kinga Ficner, Wiktoria Surowa, Paulina Rosak i Paulina Kluska, siatkarki, uczennice klas V- VI – 4. miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłkę Siatkową w Dobrodzieniu w dniu 19 marca 2012 roku;

-Kinga Kotala, uczennica klasy V – 4. miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w dniu 4 października 2011 roku;
-Wiktoria Surowa, uczennica klasy VI  - 6. Miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w dniu 4 października 2011 roku;
-Piotr Kubacki, uczeń klasy V – 6. miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w dniu 4 października 2011 roku;
-Wojciech Droś, Jakub Komorowski, Bartek Kluska, Adam Raj, Damian Stegliński, Bartosz Rosak, Kamil Królikowski, Kacper Napieraj, Mateusz Sobańtka i Paweł Namyślak, , uczniowie klas I – III – 5. miejsce w Powiatowym Turnieju w Piłkę Nożną                „Z podwórka na stadion - O puchar Tymbarku” w Praszce w dniu 11 maja 2012 roku;


c) dodatkowe zawody:

- Sylwia Napieraj, uczennica klasy VI – 1.miejsce w XVII Ogólnopolskim Biegu Masowym „Pętla Rudnicka” w dniu 27 maja 2012 roku;
-Dawid Kostek,  uczeń klasy IV - 3. miejsce w XVII Ogólnopolskim Biegu Masowym „Pętla Rudnicka w dniu 27 maja 2012 roku;
-Oliwia Kubicka, uczennica klasy III -  4. miejsce w XVII Ogólnopolskim Biegu Masowym „Pętla Rudnicka w dniu 27 maja 2012 roku;
 -Piotr Kubacki, uczeń klasy V – 5. miejsce w XVII Ogólnopolskim Biegu Masowym „Pętla Rudnicka w dniu 27 maja 2012 roku;
-Wojciech Droś, uczeń klasy III – 7. miejsce  w XVII Ogólnopolskim Biegu Masowym „Pętla Rudnicka w dniu 27 maja 2012 roku;
-Wojciech Droś, uczeń klasy III – 1. miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w dniu 17 marca 2012 roku;
-Jakub Komorowski, uczeń klasy III – 5. miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w dniu 17 marca 2012 roku;


 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe