Zbliża się wymarzona "majówka", a wraz z nią dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych...30 kwietnia (piątek), 4 maja (wtorek), 5 maja (środa) to dni wolne od nauki, W pozostałe dni świętujemy! Prosimy o wywieszenie flagi państwowej!

 

Sukcesy cieciułowskich uczniów

DSC00251.jpeg

W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie odnieśli sukcesy we wszystkich dziedzinach życia szkolnego. 
Sukcesy edukacyjne:
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 1. miejsce w II Rejonowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Wołczynie w dniu 13 marca 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);
Natalia 001.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 3. miejsce w XIII Rejonowym Konkursie Ekologicznym w Kluczborku w dniu 27 marca 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI -  1. miejsce w XIX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim II w etapie w Rudnikach w dniu 17 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś); 
Olesno.jpeg
Sukcesy plastyczne:
-Uczniowie klasy VI - 1. miejsce w kategorii: "Kukły i Marzanny" w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Maria Bejm);
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w kategorii: "Kukły i Marzanny w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Jolanta Kępińska);
-Adam Mroczek, uczeń klasy IV - 3. miejsce w kategorii "Zdobienie jaj wielkanocnych". w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 16 września 2016 roku (opiekun Maria Bejm);
Plastyka - nagrody.jpeg  
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym w Jaworznie w dniu 18 grudnia 2016 roku (opiekun Jolanta Kępińska);.
-Emilia Mroczek, uczennica klasy II  - 3. miejsce w XIV Gminnym Konkursie Plastycznym w Jaworznie w dniu 18 grudnia 2016 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);
Sukcesy sportowe;

a) w województwie:
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Opolskiego  Młodziczek w Cisku w dniu 8 kwietnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Medale 011.jpeg
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 3. miejsce w grze podwójnej w Mistrzostwach Województwa Opolskiego  Młodziczek w Cisku w dniu 9 kwietnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 4.  miejsce w finale Wojewódzkim Turnieju Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt kl. IV - VI w sezonie 2016/2017 w dniu 25 marca 2017 roku w Cisku (opiekun Beata Droś);
Ewelina 128.jpeg         Ewelina 120.jpeg
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI – 5. miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w Niemodlinie w dniu 9 lutego 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Ewelina piąta.jpeg
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III, Konrad Świtała, uczeń klasy VI,  Dawid Kiedrzyn, uczeń klasy V, Marta Sikora, uczennica klasy V -  7.  miejsce drużyny szachowej w IX Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Szachach w Szybowicach  w dniu 11 lutego 2017 roku (opiekun Marcin Ośródka);
Szybowice.jpeg       Szybowice 1.jpeg      
b) w powiecie:
-Paweł Namyślak, uczeń klasy VI - 3. miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w dniu 29 września 2016 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI - 4.  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Tenisie Stołowym w swojej kategorii wiekowej w Gorzowie Śląskim w dniu 12 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI  - 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnym Tenisie Dziewcząt Szkół Podstawowych w Dalachowie w dniu 25 stycznia 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Szymon Raj, uczeń klasy V - 7. miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w dniu 29 września 2016 roku (opiekun Beata Droś);

c) dodatkowe zawody:
-Paweł Namyślak, uczeń klasy VI1. miejsce w XXIII Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 28 maja 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Szymon Raj, uczeń klasy V - 2. miejsce w XXIII Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 28 maja 2017 roku opiekun Beata Droś);
-Oliwier Jagieła, uczeń klasy V – 3. miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Opolszczyzny Orlików w Namysłowie w dniu 4 czerwca 2017 roku (LZS Rudniki);
Oliwier.jpeg
-Dominika Kotarska, uczennica klasy VI - 5. miejsce w XXIII Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 28 maja 2017 roku (opiekun Beata Droś).
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI -  4. miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Rudnikach w dniu 11 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś);
-Ewelina Kostek, uczennica klasy VI -  5. miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Gorzowie Śląskim w dniu 5 grudnia 2016 roku (opiekun Beata Droś).
Ewelina Mikołajkowy.jpeg
-Adam Mroczek, uczeń klasy IV - 2 miejsce w Mikołajkowym Turnieju w Szachach w Rudnikach w dniu 5 grudnia 2016 roku (opiekun Marcin Ośródka);
-Paweł Namyślak - kapitan drużyny, Konrad Świtała, Wojciech Namyślak, Oliwier Jagieła, Kamil Sobańtka - bramkarz, Dawid Kiedrzyn,  Michał Niewiadomski, Igor Zawadzki - 2 miejsce w eliminacjach gminnych zawodów sportowych w piłkę nożną na trawie w Żytniowie w dniu 3 kwietnia 2017 roku (opiekun Beata Droś).

Sukcesy w konkursach tematycznych:
-Nicola Ośródka,
uczennica klasy VI - 2. miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  pod hasłem  „Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbyły się w Oleśnie w dniu 30 marca  2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Nicola pożar.jpeg
-Roksana Pochorecka (klasa IV), Adam Mroczek (klasa IV), Marta Sikora (klasa V), Oliwier Jagieła (klasa V), Natalia Gudaja (klasa VI), Ewelina Kostek (klasa VI). - 3. miejsce w I Międzygminnym Konkursie Matematycznym ,,… okiem matematyka …’’  w Jaworznie  w dniu 30 marca 2017 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VI - 1 miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. w Rudnikach w dniu 16 marca 2017 roku  (opiekun Jolanta Kubacka);
Nicola.jpeg
-Nicola Ośródka, uczennica klasy VI - 2. miejsce w XI Gminnym Konkursie Czytających Motyli w Jaworznie w dniu 12 maja 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Motyle 050.jpeg
-Vanessa Wilk, uczennica klasy V - 1. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
-Zofia Woźny, uczennica klasy II - 2. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);
-Alicja Cieśla, uczennica klasy III - 2. miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla Uczniów Klas III Szkół Podstawowych „HOW GOOD IS YOUR ENGLISH?” w Żytniowie w dniu 8 czerwca 2017 roku (opiekun Agnieszka Włóka);
Alicja.jpeg
-Natalia Gudaja, uczennica klasy VI - 2 miejsce  w XVII Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żytniowie w dniu 24 maja 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);
Natalia Żytniów.jpeg
-Roksana Pochorecka, uczennica  klasy IV - 3. miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rudnikach w dniu 15 marca 2017 roku (opiekun Beata Droś);
Więcej informacji o udziale uczniów w różnych konkursach opublikujemy w najbliższy poniedziałek.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe