Wzorowi uczniowie

IMG_3934.jpeg

Uczniowie klas 0- VIII, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2019/2020 to:

 Marta Sikora, Adam Mroczek, Roksana Pochorecka, Alicja Cieśla, Nikola Pochorecka, Kamil Świtała, Oliwia Cieślak, Bartłomiej Namyślak,, Maciej Wróbel. Dżesika Włodarska, Nikola Busłowicz, Zofia Woźny, Emilia Mroczek, Łucja Zawadzka, Piotr Błaszczak, Zofia Grabarek, Lena Mika, Jan Mularczyk, Natalia Wójcik, Adam Kubat, Zofia Sowa. Nadia Ośródka, Agata Panek, Julita Żydziak, Aleksandra Gałan, Marta Gęziak, Marta Ignasiak, Kacper Więdłocha, Filip Polak, Nadia Mrożek, Laura Żydziak, Damian Jasiński, Patryk Jasiński, Aleksander Juszczak, Cyprian Cembik,  Kaja Ośródka, Zuzanna Grabarek.


Ala.jpeg

Alicja Stanisława Cieśla, uczennica klasy VI uzyskała najwyższą średnią ocen 5,42 w naszej szkole, stąd otrzymała tytuł Ucznia Roku 2019/2020.
Gratulujemy!

Marta Julia Sikora otrzymała świadectwo ukończenia klasy VIII z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie (średnia ocen 4.92);

Roksana Natalia Pochorecka otrzymała świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,07);

Adam Mroczek 
otrzymał świadectwo ukończenia klasy VII  z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie (średnia ocen 5,07);

Bartłomiej Marian Namyślak otrzymał świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,17);

Nikola Patrycja Pochorecka otrzymała świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,17);

Oliwia Anna Cieślak otrzymała świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,08);

Kamil Józef Świtała 
otrzymał świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,08);

Maciej Wróbel 
otrzymał świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki

Dżesika Włodarska otrzymała świadectwo ukończenia klasy VI z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 4,83);

Nikola Busłowicz otrzymała świadectwo ukończenia klasy V z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,09);

Zofia Woźny otrzymała świadectwo ukończenia klasy V z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,08);

Emilia Mroczek otrzymała świadectwo ukończenia klasy IV z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki
w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,0);

Łucja Magdalena Zawadzka otrzymała  świadectwo ukończenia klasy IV z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie  (średnia ocen 5,0);

Piotr Błaszczak otrzymał świadectwo ukończenia klasy III wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy i umiejętności;

Zofia Grabarek otrzymała świadectwo ukończenia klasy III wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
 i umiejętności;

Lena Mika otrzymała świadectwo ukończenia klasy III wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Jan Mularczyk otrzymał świadectwo ukończenia klasy III wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy i umiejętności;

Natalia Wójcik otrzymała świadectwo ukończenia klasy III wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
 i umiejętności;

Adam Kubat otrzymał świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Zofia Sowa otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Nadia Ośródka otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Agata Panek otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Julita Żydziak  otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Aleksandra Gałan otrzymała świadectwo ukończenia klasy II wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Marta Gęziak otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Marta Ignasiak otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Kacper Więdłocha otrzymał świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Filip Polak otrzymał świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Damian Jasiński otrzymał świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Nadia Mrożek otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Laura Żydziak otrzymała świadectwo ukończenia klasy I wraz z nagrodą książkową za systematyczną i rzetelną pracę w zdobywaniu wiedzy
i umiejętności;

Nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy ufundowała Rada Rodziców.

Informujemy, że o stypendium Wójta Gminy Rudniki może starać się Alicja Cieśla, uczennica klasy VI.

Gratulujemy naszym uczniom!


 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe