Finał akcji charytatywnej dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Uszycach

 

Na przełomie października i listopada bieżącego roku Szkolne Koło Wolontariatu organizowało w naszej szkole zbiórkę artykułów szkolnych takich jak: zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, mazaki, flamastry, klej, taśma klejąca, gumka do ścierania, bloki techniczne, rysunkowe, papier ksero. Mile widziane był również używane gry planszowe oraz używane puzzle. Boże Narodzenie to nie tylko czas otwierania prezentów, ale czas otwierania ludzkich serc. Odzew naszej szkolnej społeczności był ogromny!!! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

W poniedziałek, 7 grudnia, nauczycielki Lidia Heluszka i Katarzyna Jaskot, jako reprezentantki społeczności naszej Szkoły odwiedziły Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Uszycach przywożąc sześć pudeł „prezentów” dla wychowanków Ośrodka. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia oraz krótkiego filmu.

Pragniemy gorąco podziękować Dyrekcji i Wychowankom za tak ciepłe przyjęcie i mile spędzony czas w murach Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.

Serdeczne podziękowania kierujemy przede wszystkim do całej Społeczności Szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość, którą od Was otrzymaliśmy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadamia nas, iż zawsze możemy na Was liczyć.

Dzięki Waszemu wsparciu możemy oglądać uśmiech i radość na twarzach naszych kolegów i koleżanek w Uszycach.

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe