Dzień Pluszowego Misia 2021

WhatsApp Image 2021-11-25 at 17.28.58.jpeg
 

W naszym przedszkolu obchodziliśmy  Dzień Pluszowego Misia. W tym czasie dzieci biorą udział w różnych konkursach, gdzie motywem przewodnim jest pluszowy niedźwiadek. Wszystkie dzieci mile nas zaskoczyły. Nie było chyba w przedszkolu tego dnia osoby, która nie przyszłaby bez swojego przyjaciela Misia.

Maskotki były różne od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Ilość pluszowych przyjaciół w tym roku była imponująca. Na pamiątkę tego święta wszyscy zrobiliśmy zdjęcia swoim przyjaciołom.

Przedszkolaki poznały historię powstania pluszowego misia. Wspólnie bawiły się przy piosenkach „Misie szare”, „Mały miś”, „Pluszowy miś”. Dzieciom spodobały się wierszyki i ochoczo odpowiadały na zadawane zagadki związane z Kubusiem Puchatkiem. Bezbłędnie umiały wymienić najbardziej popularne misie.

Po wesołych zabawach dzieciaki otrzymały ORDER PLUSZOWEGO MISIA, a panie nauczycielki rozdały pamiątkowe dyplomy.

  Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych. My dorośli także powróciliśmy pamięcią do swojego dzieciństwa. Z radością, a niejednokrotnie z dumą przedstawialiśmy swoich pluszowych przyjaciół.

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe