Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 04 Czerwca 2024
  R1.jpeg

  Pogoda i doskonałe humory dopisywały klasie piątej podczas wycieczki rowerowej zorganizowanej w ramach Innowacji Pedagogicznej - Gmina Rudniki - Odkrywaj! w dniu 4 czerwca 2024 roku.

  Uczniowie wraz z opiekunami: Lidia Heluszka, Anną Świtałą i Robertem Księżarkiem wybrali się dziś na wycieczkę rowerową po trasie Cieciułów - Stawki Cieciułowskie – Rudniki - Cieciułów.

  Uczniowie niestrudzenie radzili sobie z podróżą na rowerze, a czekała na nich spora ilość miejsc do odwiedzenia: Tężnia Solankowa, Rudnicki Park, Dom Kultury ( gdzie mogli zwiedzić wystawę malarską zorganizowaną z okazji Dnia Dziecka, a także salę widowiskową) i przede wszystkim Centrum Tradycji Strażackiej i Historii Wsi.

  Serdecznie dziękujemy pani Marlenie Iwańskiej i panu Michałowi Włochowi, którzy byli naszymi przewodnikami, za ciekawą prelekcję.

  Mnogość atrakcji dzisiejszej wycieczki dopełniły słodkie lody dla wszystkich uczniów.

   Zadowoleni uczniowie wrócili do szkoły i już z niecierpliwością czekają na kolejne wycieczki.

 • 03 Czerwca 2024
  DSC_0037.jpeg

  Dzień Dziecka w naszej szkole był niezapomnianym wydarzeniem, pełnym uśmiechów, śmiechu i wspaniałych wspomnień. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów, udało się stworzyć wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

  Całe wydarzenie przebiegło w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze.

  Ten dzień stał się doskonałą okazją do integracji całej społeczności szkolnej, a także do wspólnej zabawy i świętowania.

  Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie napojów i słodyczy!

 • 03 Czerwca 2024

  29 maja 2024 roku w naszym przedszkolu odbył się Dzień Matki.

  Dziękujemy Pani Dyrektor za piękne powitanie rodziców, dzieciom za wzruszające wierszyki, piosenki i tańce a rodzicom za liczny udział w uroczystości. 

  "Chodź mam rączki małe i niewiele zrobię..." - tak śpiewały maluchy, które swoimi małymi rączkami wykonały piękne upominki dla mamy: serduszka i laurki, jako dowód wdzięczności za ich wychowanie.

  Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, wytrwałości i spokoju.

 • 03 Czerwca 2024

  29 maja 2024 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty z ogólnopolskiego programu edukacyjnego Służby Więziennej związanego z prewencją przestępstw wśród młodzieży "W Służbie Prawu". 

  Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Kluczborku przedstawili uczniom klas VI-VII treści związane z funkcjonowaniem zakładów karnych. Uświadomili uczniom, jakie konsekwencje niesie za sobą łamanie prawa i jak ważne jest poszanowanie zasad społecznych. 

  Uczniowie mieli okazję obejrzeć i przymierzyć kompletne wyposażenie strażnika więziennego oraz wsiąść do samochodu - więźniarki.

  Na zajęcia obecny był również pies służbowy wraz z przewodnikiem.

  Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Kluczborku za bardzo wartościowe zajęcia.

 • 03 Czerwca 2024

  Maria Kubacka, Antonina Kubacka, Adam Kubacki, Mateusz Kubacki, Jan Telęga, Oliwia Polak, Julia Ośródka, Maria Sowa, Filip Polak, Wojciech Telęga to lekkoatleci, którzy wzięli udział w XVII Ogólnopolskim Biegu Zajączkowskim w dniu 2 czerwca 2024 roku.

  Informujemy, że Maria Sowa zajęła 2 miejsce, Julia – 3, Filip – 3, Wojtek – 3, Adam – 4, Mateusz – 4, Marysia – 4 w swoich kategoriach wiekowych.

  Gratulujemy!

 • 03 Czerwca 2024
  444935332_785039073606877_5205510986088229899_n.jpeg

  Serdecznie zapraszamy na wystawę prac plastycznych uczniów szkół podstawowych Gminy Rudniki, w tym Zofii Grabarek, Jana Mularczyka, Zofii Dybich, Natalii Kubackiej. Wystawę można obejrzeć w Domu Kultury w Rudnikach.

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe