Informujemy, że w dniu 22 maja 2019 roku (środa) o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 16 Maja 2019
  Czwórbój przed szkołą.jpeg

  W dniu 16 maja 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci.
  Naszą szkołę i gminę reprezentowali uczniowie: Roksana Pochoreka, Maja Jurczyk, Daria Kluska, Alicja Cieśla, Nikola Busłowicz oraz Oliwier Jagieła, Jarosław Kleta, Szymon Raj, Adam Mroczek, Jakub Namyślak, Dawid Juszczak.

 • 15 Maja 2019
  plakat - zaproszenie.jpeg

  MP3Zaproszenie na I Integracyjny Festyn w Cieciułowie.mp3 Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich na I Integracyjny Festyn "Mama, Tata i Ja" , który odbędzie się w dniu 1 czerwca 2019 roku w sobotę o godz. 15.00  na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciułowie.
  Ewelina Kostek, przewodnicząca SU zaprezentowała program festynu: 

 • 15 Maja 2019
  Czytające Motyle - super.jpeg

  Nikola Busłowicz, Kamil Świtała, Kryspin Knop, Krzysztof Sykulski, Nicola Ośródka to uczniowie, którzy biorą udział w XIII Gminnym Konkursie Czytających Motyli organizowanym w ramach akcji: "Cała Polska czyta dzieciom" w dniu 15 maja 2019 roku. Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie.
  Nauczycielki języka polskiego: Jolanta Kubacka, Beata Droś, Lidia Heluszka przygotowały uczniów do tego konkursu.
  Nicola Ośródka, uczennica klasy VIII zajęła 2. miejsce w kategorii wiekowej kl. VII - VIII, a Kamil Świtała, uczeń klasy V zajął 3. miejsce w kategorii wiekowej kl. IV - VI.
  Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

 • 14 Maja 2019
  Plakat czerwiec.jpeg

  Rada Rodziców serdecznie zaprasza na I Integracyjny Festyn "Mama, Tata i Ja", który odbędzie się w dniu 1 czerwca 2019 roku o godz, 15.00 na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciułowie.

 • 13 Maja 2019
  Plakat majówka.jpeg

  Nasza szkoła przystąpiła do konkursu inicjatyw lokalnych "Cyfrowa majówka". Koordynatorem tego projektu jest nauczycielka informatyki, Katarzyna Jaskot.

 • 10 Maja 2019
  Ze zdjęciami.jpeg

  Roksana Pochoreka, Maja Jurczyk, Daria Kluska, Alicja Cieśla, Nikola Busłowicz oraz Oliwier Jagieła, Jarosław Kleta, Szymon Raj, Adam Mroczek, Jakub Namyślak, Dawid Juszczak to reprezentanci naszej szkoły w czwórboju lekkoatletycznym. 
  Roksana i Oliwier uzyskali największą liczbę punktów dla drużyny.
  Każdy z uczniów musiał uczestniczyć w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m/1000m.
   

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe