Informujemy, że od 18 stycznia 2021 roku rozpoczynają się stacjonarne zajęcia edukacyjne dla uczniów klas I - III zgodnie z planem lekcyjnym w reżimie sanitarnym! Uczniowie klas IV - VIII są nauczani zdalnie!

 

 

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 22 Stycznia 2021
  Klasa I.jpeg

  Uczniowie kl. I składają życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jesteśmy pod wrażeniem!

 • 22 Stycznia 2021
  Zarządzenie Wójta (2).jpeg

  Zamieszczamy terminy przeprowadzenia rekrutacji do przedszkoli i klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 oraz niezbędne dokumenty. Nadmieniamy, że dokumenty wszystkie można pobrać gotowe już wydrukowane w naszym przedszkolu lub u szkolnego intendenta.
  Dokumenty o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego dotyczą dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola i stanowią odrębną część dokumentacji, wypełniane są przed rozpoczęciem rekrutacji, tj. do końca stycznia

 • 22 Stycznia 2021
  Klasa III.jpeg

  Uczniowie klasy III składają życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Proszę obejrzeć filmik z życzeniami.

 • 22 Stycznia 2021
  Dyplom.jpeg

  Nasza szkoła otrzymała dyplom od Ministra Edukacji i Nauki za działania podjęte w ramach akcji "Razem na Święta".
  Zamieszczamy te działania:
  Finał akcji charytatywnej dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Uszycach

  IMG_20201208_095401.jpeg

  Na przełomie października i listopada bieżącego roku Szkolne Koło Wolontariatu organizowało w naszej szkole zbiórkę artykułów szkolnych takich jak: zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, mazaki, flamastry, klej, taśma klejąca, gumka do ścierania, bloki techniczne, rysunkowe, papier ksero. Mile widziane był również używane gry planszowe oraz używane puzzle. Boże Narodzenie to nie tylko czas otwierania prezentów, ale czas otwierania ludzkich serc. Odzew naszej szkolnej społeczności był ogromny!!! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

  W poniedziałek, 7 grudnia, nauczycielki Lidia Heluszka i Katarzyna Jaskot, jako reprezentantki społeczności naszej Szkoły odwiedziły Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Uszycach przywożąc sześć pudeł „prezentów” dla wychowanków Ośrodka. 

  Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia oraz krótkiego filmu.

  Pragniemy gorąco podziękować Dyrekcji i Wychowankom za tak ciepłe przyjęcie i mile spędzony czas w murach Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.

  Serdeczne podziękowania kierujemy przede wszystkim do całej Społeczności Szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość, którą od Was otrzymaliśmy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadamia nas, iż zawsze możemy na Was liczyć.

  Dzięki Waszemu wsparciu możemy oglądać uśmiech i radość na twarzach naszych kolegów i koleżanek w Uszycach.

  Filmik z podziękowaniami od uczniów z Uszyc

   

   

 • 21 Stycznia 2021
  DZIEŃ 2021.jpeg

  W dniu 21 stycznia 2021 roku dzieci przedszkolne złożyły życzenia swoim Babciom i Dziadkom. Proszę zobaczyć dwa filmiki.

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe