WAŻNE! W naszej szkole prowadzone jest kształcenie zdalne zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 roku.

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 06 Kwietnia 2020
  zdjęcie wiodące.jpeg

  Pani Katarzyna Jaskot przesyła dzieciom świetlicowym i nie tylko materiały, jak wykonać piękne ozdoby wielkanocne. Proszę się z nimi zapoznać, bo warto.

 • 06 Kwietnia 2020
  Oliwia i Maja strona tytułowa.jpeg

  Zdalne nauczanie obejmuje również nasze przedszkole. Oto zdjęcia naszych przedszkolaków przy odrabianiu zdań. Prosimy Rodziców o przysyłanie zdjęć na szkolnego messengera FB.

 • 06 Kwietnia 2020
  Zdalne wychowanie kl. V.jpeg

  Uczniowie klasy V realizują tematy z wychowania fizycznego w swoim domu. w każdy poniedziałek od nauczycielki Beaty Droś otrzymują nowe propozycje ćwiczeń np .DOCXĆwiczenia na płaskostopie ze skakanką.docx

 • 06 Kwietnia 2020
  SwietoChrztuPlakatWywiesFlage1404.jpeg

  W imieniu Pani Anny Sekienda - Zastępcy Wójta Gminy Rudniki zachęcamy wszystkich do podkreślenia ważności  Święta Chrztu Polski. W Dzienniku Ustaw 9 kwietnia 2019 r. ogłoszona została ustawa Święto Chrztu Polski. To państwowe święto będzie obchodzone co roku 14 kwietnia. Historycy wskazują, że jest to data narodzin Państwa Polskiego. 

  Właściwie obchodzimy je po raz pierwszy, gdyż w 2019 roku nie zostało ono jeszcze zauważone. Jest to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dobrze byłoby uczcić to święto poprzez wywieszenie flag na naszych budynkach oraz o opublikowanie informacji na ten temat na stronach www. Plakat zachęcający do wywieszania flag umieszczony jest w załączniku. 

  Mimo, że szkoły w tym czasie nie będą czynne, prosimy o pamięć (szczególnie w przyszłych latach).

   

   

 • 05 Kwietnia 2020
  Kogutki.jpeg

  Uczniowie klasy II wykonują wielkanocne kogutki pod kierunkiem wychowawczyni Małgorzaty Pinkos. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zbliżają się święta.

 • 03 Kwietnia 2020
  Basia -dyrektor.jpeg

  Cieciułów, dnia 3  kwietnia 2020 roku
  Kochani!
  Dziękuję za to, że w tych dniach odkrywamy na nowo swoją siłę pokonując trudności, a nowa rzeczywistość uczy nas cierpliwości i wrażliwości oraz konsekwencji w nauczaniu i uczeniu się. Przesyłam wszystkim zdalne pozdrowienia dziękując za miniony tydzień.
  Barbara Kubik
  dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciulowie

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe