Licząc na Waszą życzliwość polecamy do obejrzenia filmiki: "Polonez 2019", "Bukiet kwiatów o belferskim zabarwieniu", "Uczniowie klasy VII żegnają Ósmoklasistów" oraz "Dla Pani Beaty". Życzymy udanych wakacji.

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 24 Czerwca 2019
  IMG_7793.jpeg

  Jak tu się nie oprzeć tradycji sesji zdjęciowej na naszych szkolnych schodach. Pani dyrektor, wychowawczyni oraz absolwenci zostali uwiecznieni na kliszy fotograficznej. A słynny "skok w dorosłość" niepowtarzalny.

 • 24 Czerwca 2019
  IMG_5565.jpeg

  "Poloneza czas zacząć..." Absolwenci i ich przyjaciele z młodszych klas pięknie zatańczyli taniec narodowy polonezem zwany na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w dniu 19 czerwca 2019 roku.
  Tańczyli:

  1  para Nicola i Mateusz
  2. para Dominika i Konrad
  3. para Maja i Wojciech
  4. para Natalia i Oliwier
  5. para Emilia i Michał
  6. para Ewelina i Jarosław
  7. para Vanessa i Paweł
  8. para Klaudia i Kamil

  Można obejrzeć filmik
  "Polonez 2019".

  Taniec przygotowała wychowawczyni, pani Lidia sfilmowała, a zdjęcia wykonała pani Grażyna, mama Adama.
  Warto utrwalać takie chwile.

 • 21 Czerwca 2019
  Współne zdjęcie z Marcinem i Magdą.jpeg

  W dniu 21 czerwca 2019 roku pożegnaliśmy dwoje naszych nauczycieli: Panią Magdalenę Małecką i Pana Marcina Ośródkę. 
  Bardzo dziękujemy im za wspólną pracę i życzymy powodzenia!

 • 21 Czerwca 2019
  wajda.jpeg

  Nasi uczniowie: Natalia Gudaja, Nicola Ośródka, Ewelina Kostek, Konrad Świtała, Marta Sikora, Vanessa Wilk oraz Dawid Kiedrzyn udali się na wycieczkę edukacyjną do Krakowa w dniu 21 czerwca 2019 roku. Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Jolanta Kubacka.

  Informacje o wyjeździe pojawiły się na FB Gminy Rudniki:
  "Fundacja „Kyoto-Kraków Andrzeja Wajdy i Krystyny Zachwatowicz” uruchamia w tym roku program stypendialny dla studentów. Z przyjemnością informujemy, że życzeniem Pani Krystyny Zachwatowicz-Wajda jest, by program ten objął również maturzystę z naszej gminy. W związku z tym na zaproszenie Pani Krystyny 25 maja Pan Grzegorz Domański, Wójt Gminy oraz Pani Anita Borek, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. A. Wajdy w Rudnikach, udali się do Krakowa, by omówić założenia projektu stypendium fundacji „Kyoto- Kraków”. 
  Pani Zachwatowicz-Wajda zaprosiła też najlepszych uczniów ze wszystkich gminnych szkół podstawowych do Krakowa do Muzeum Narodowego, na wspaniałą wystawę poświęconą sylwetce i twórczości Andrzeja Wajdy. Wycieczka ta, dofinansowana przez gminę, odbędzie się po zakończeniu roku szkolnego, 21 czerwca. Pani Krystyna obiecała, że jeśli tylko zdrowie Jej pozwoli, spotka się osobiście z naszymi uczniami."


   

 • 19 Czerwca 2019
  Bal 1.jpeg

  Pani Barbara Kubik, dyrektor szkoły oraz Beata Droś, wychowawczyni klasy VIII otrzymały zaproszenie na Bal Ósmoklasistów, który odbył się w dniu 19 czerwca 2019 roku o godz. 18.00 w sali OSP w Dalachowie. Bal zgromadził wszystkich absolwentów szkół podstawowych Gminy Rudniki. Jak to na balu bywa rozpoczął się piosenką "Niech żyje bal" oraz zatańczeniem "belgijki". Nasi ósmoklasiści pięknie się prezentowali, co widać na zdjęciach. Proszę zobaczyć krótki filmik z tego balu.
   

 • 19 Czerwca 2019
  Dyrektor.jpeg

  Pani Barbara Kubik, dyrektor szkoły jest z nami już dwa lata. Zgodnie z naszą tradycją spotykamy się w jej gabinecie i podsumowujemy zakończenie roku szkolnego 2018/2019. 

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe