Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 23 Września 2021
  Medale.jpeg

  Znamy już Mistrzów Gminy Rudniki w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii: Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W dniu 23 września 2021 roku odbyły się zawody w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie. W obecności Pani Barbary Kubik, dyrektora szkoły oraz nauczycieli: Aleksandry Strugały z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie, Katarzyny Pawlaczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach, Weroniki Foryś oraz Karola Włóki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, Robert Księżarka z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie uczniowie biegali w sztafetach w swojej kategorii wiekowej.

  Dziewczęta - Igrzyska Dzieci:
  Wyniki
  1. PSP Cieciułów
  2. PSP Rudniki
  3. PSP Jaworzno
  4. PSP Dalachów


  Chłopcy - Igrzyska Dzieci
  Wyniki

  1. PSP Rudniki
  2. PSP Cieciułów
  3. PSP Dalachów
  4. PSP Jaworzno

   
  Dziewczęta - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  Wyniki
  1. PSP Jaworzno
  2. PSP Dalachów
  3. PSP Cieciułów


  Chłopcy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  Wyniki
  1. PSP Dalachów
  2. PSP Cieciułów

  Gratulujemy!
  Galeria zdjęć z Sztafetowych Biegów Przełajowych w Cieciułowie

 • 21 Września 2021
  Turniej - V i VIII.jpeg

  Nasza szkoła bierze udział w XXVII  Sportowym Turnieju Miast i Gmin, a dzisiaj pogoda nam dopisała, szczególnie uczniom piątej oraz ósmej klasy klasy. Do turnieju włączyli się nauczyciele: Beata Droś, Robert Księżarek oraz Damian Sowa.

 • 20 Września 2021
  Dęby klasa IV.jpeg

  Uczniowie klasy IV  na lekcji historii dowiedzieli się o tragicznej śmierci dwóch nauczycieli, którzy uczyli w naszej szkole w latach 1936-39. Oficerowie Wojska Polskiego: Józef Ratajek oraz Tadeusz Jędrasik zostali zamordowani w lesie katyńskim w 1940 roku. Społeczność naszej szkoły przystąpiła do programu "Katyń - ocalić od zapomnienia” i uzyskała zgodę na posadzenie Dębów Pamięci. Dwa dęby mają już 11 lat.

 • 20 Września 2021
  Sukces Kai.jpeg

  Kaja Ośródka, uczennica klasy II wzięła udział w dodatkowych zawodach sportowych:
  - w 43. Biegu Jesiennym im. Red. Tomasza Hopfera w Parzymiechach w dniu 18 września 2021 roku;
  - w XIX Ogólnopolskim Biegu Szlakiem Jana Długosza „Wieniawa” odbywającego się w ramach XX Dni Długoszowskich w Kłobucku w dniu 19 września 2021 roku.
  Gratulujemy Kai uzyskania 1. miejsca w obu biegach!

   

 • 17 Września 2021
  Klasa VIII - 2021.jpeg

  Uczniowie naszej szkoły uczestniczą  w 28. finale akcji Sprzątanie świata – Polska „Myślę, więc nie śmiecę” i sprzątają najbliższe otoczenie szkoły w dniach 17 -  19 września 2021 roku. Koordynatorem działań jest nauczycielka Jolanta Kubacka. 
  Na zdjęciach widzimy uczniów klasy VIII.

 • 11 Września 2021
  Szybowice (2).jpeg

  Maciej Wróbel, Alicja Cieśla, Antoni Namyślak oraz Łucja Zawadzka wzięli udział w XIII Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Szachach. Zawody odbyły się w Szybowicach w dniu 11 września 2021 roku. Nasza drużyna szachowa zajęła VI miejsce, a Alicja Cieśla - 3 miejsce na 2. szachownicy. Opiekunem uczniów był nauczyciel Jarosław Marchewka.
  Gratulujemy!

   

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe