Informujemy, że od 18 stycznia 2021 roku rozpoczynają się stacjonarne zajęcia edukacyjne dla uczniów klas I - III zgodnie z planem lekcyjnym w reżimie sanitarnym! Uczniowie klas IV - VIII są nauczani zdalnie!

 

 

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 21 Stycznia 2021
  DZIEŃ 2021.jpeg

  W dniu 21 stycznia 2021 roku dzieci przedszkolne złożyły życzenia swoim Babciom i Dziadkom. Proszę zobaczyć dwa filmiki.

 • 21 Stycznia 2021
  an.png

  W dniu 20 stycznia 2021 roku w naszej szkole odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Przystąpiło do niego 16 przedstawicieli wszystkich szkół podstawowych Gminy Rudniki, w tym pięcioro naszych uczniów: Alicja Cieśla, Oliwia Cieślak, Dominik Kalemba, Adam Mroczek, Kryspin Knop. Wyniki pojawią się na stronie Kuratorium Oświaty w Opolu.

 • 19 Stycznia 2021
  ziarenka.jpeg

  Przedszkolaki z młodszej grupy w tym tygodniu postanowiły pomóc ptaszkom w przetrwaniu tęgich mrozów. Na zajęciach dydaktycznych rozmawialiśmy, w oparciu o opowiadania „ O zziębniętym Elemelku, pustym brzuszku i rondelku” oraz „Wesoła gospoda” o trudnym zimowym czasie dla ptaków i zwierząt i konieczności dbania o nie. Dzisiaj przedszkolaki przygotowały takie „wesołe gospody”. Poznaliśmy rodzaje zbóż, nasion i  różnych ziarenek, mieszając je razem z tłuszczem tworzyliśmy karmę do wróbelków, kosów, sikorek i innych skrzydlatych przyjaciół. Gotowe karmniczki dzieciaki zawiesiły na pobliskich drzewkach.

  Wesołe zabawy w śniegu na placu przedszkolnym. Nareszcie doczekaliśmy się prawdziwej zimy i przedszkolaki mogły ulepić bałwana. Grupa maluchów wraz z paniami spędziła dzisiaj miłe chwile na świeżym powietrzu: lepiliśmy bałwany, jeździliśmy na sankach, robiliśmy aniołki na śniegu. Najwięcej radości miały dzieciaki podczas bitwy na śnieżki. Wszyscy zmoczeni ale bardzo zadowoleni wrócili do sali na ciepły podwieczorek.

 • 19 Stycznia 2021
  Nauka zdalna.jpeg

  Na pierwszej po feriach lekcji Edukacji dla bezpieczeństwa uczniowie klasy 8 rozmawiali na temat dobrych praktyk związanych z zachowaniem zdrowia w czasie nauki w trybie zdalnym.  Przypomnieli sobie, że trzeba zadbać o sen, znaleźć równowagę między pracą a odpoczynkiem oraz pamiętać o nawadnianiu organizmu.  Nie mogło zabraknąć tematu dbałości o wzrok.  Uczniowie NASZEJ SZKOŁY dbają o swoje zdrowie :)

 • 13 Stycznia 2021
  Rozkład.jpeg

  Zamieszczamy rozkład jazdy autobusu szkolnego obowiązujący od 18.01.2021 roku.
   

 • 13 Stycznia 2021
  729x308.png

  Informujemy, że od 18 stycznia 2021 roku rozpoczynają się stacjonarne zajęcia edukacyjne dla uczniów klas I - III zgodnie z planem lekcyjnym w reżimie sanitarnym! 
  Nadal bezwzględny jest  nakaz przychodzenia na zajęcia edukacyjne wyłącznie dzieci zdrowych bez objawów choroby.
  Przypominamy o wejściu do szkoły w maseczkach i dezynfekcji rąk. Wychowawcy klas zapoznają dzieci z pozostałymi informacjami. 


  Wytyczne dla klas I-III szkół podstawowych

  Powrót uczniów klas I-III do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. Wspólnie z GIS i MZ przygotowano wytyczne dla szkół.

  Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Wytyczne te, w dużej mierze opierają się na zapisach znanych już np. z września 2020 roku. Znajdują się w nich rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

  Testy przesiewowe dla nauczycieli

  Już od poniedziałku, 11 stycznia 2021 r. trwają testy przesiewowe na obecność SARS-Cov-2 dla nauczycieli klas I-III szkół podstawowych, nauczycieli szkół specjalnych i pracowników obsługi administracyjnej szkół. Badania potrwają do 15 stycznia 2021 r. 

   

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe