Zachęcamy do udziału w Gminnym Święcie Plonów w Cieciułowie! Nasza młodzież szkolna zaprezentuje się na dożynkach w niedzielę tj. 26 sierpnia 2018 roku. 

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

  • 30 Czerwca 2018
    Statystyka wizyt.jpeg

    Bardzo dziękujemy Naszym Sympatykom, którzy odwiedzają stronę internetową szkoły. W czerwcu mieliśmy 58 577 wizyt. Ta liczba mówi sama za siebie.

  • 24 Czerwca 2018
    Podsumowanie.jpeg

    Nasi uczniowie wraz ze swoimi opiekunami osiągnęli liczne sukcesy na szczeblu województwa, powiatu czy też regionu.
    Oto "Złota lista roku szkolnego 2017/2018":

    -Ewelina Kostek – uczennica klasy VII – 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Trzymaj Formę" etap powiatowy i zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego w dniu 27 kwietnia 2018 roku w Oleśnie (opiekun Bożena Kobiela);

    -Marta Sikora, uczennica klasy VI – 1. miejsce w XIV Rejonowym Konkursie Ekologicznym w Kluczborku w dniu 26 marca 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

    -Natalia Gudaja, uczennica klasy VII - 2. miejsce w III Rejonowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Kluczborku w dniu 5 marca 2018 roku (opiekun Lidia Heluszka); 

    -Natalia Gudaja, uczennica klasy VII -  finalistka XX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim w Oleśnie w dniu 4 kwietnia 2018 roku (opiekun Beata Droś); 

    -Zofia Woźny, uczennica klasy III – 2. miejsce w II Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Powiatu Oleskiego w dniu 13 kwietnia 2018 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

    -Nicola Ośródka, uczennica klasy VII – 3. miejsce  w eliminacjach  powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w dniu 5 kwietnia 2018 roku  w Oleśnie (opiekun Jolanta Kubacka);

    -Adam Mroczek, uczeń klasy V – 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

    -Nicola Ośródka, uczennica klasy VII – 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

    -Ewelina Kostek i Natalia Gudaja, uczennice klasy VII – 3. miejsce w Międzygminnym Konkursie Matematycznym „Okiem matematyka…” w Jaworznie w dniu 12 kwietnia 2018 roku (opiekun Agnieszka Włóka);

    -Alicja Cieśla i Oliwia Cieślak, uczennice klasy IV – 3. miejsce w Międzygminnym Konkursie Matematycznym „okiem matematyka…” w Jaworznie w dniu 12 kwietnia 2018 roku (opiekun Agnieszka Włóka);

    -Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 3. miejsce w X Festiwalu Pieśni Patriotycznej o Puchar Starosty Powiatu Oleskiego w Praszce w dniu 9 listopada 2017 roku (opiekun Bogdan Krzak);

    -Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 3. miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Plastyki Obrzędowej Wiosna 2018 roku we Wręczycy Wielkiej w dniu 27 marca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

    -Natalia Gudaja, uczennica klasy VII – 1. miejsce w  XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii koszyczek wielkanocny  w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Beata Droś);

    -Adam Mroczek, uczeń klasy V – 1. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w kategorii dzieci: tradycyjne wypieki świąteczne (opiekun Agnieszka Włóka);

    -Marta Sikora, uczennica klasy VI – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: kukły ,,Marzanny” w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

    -Zofia Woźny, uczennica klasy III – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

    -Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: maski, gwiazdy i przebrania kolędnicze w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);

    -Dawid Kiedrzyn, uczeń klasy VI – 3. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

    -Maciej Wróbel, uczeń klasy IV – 3 miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: kukły ”Marzanny” w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);

    -Kamil Sobańtka, uczeń klasy VI – wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kosciuszko Bicentenary" W hołdzie Kościuszce - Przyjacielowi Ludzkości organizowanym przez Organizację Kosciuszko Heritage Inc w Sydney w kategorii muzycznej w dniu 3 października 2017 roku (opiekun Beata Droś);

    Sukcesy sportowe w trakcie opracowywania:

  • 23 Czerwca 2018
    sukces.jpeg

    Nic dodać, nic ująć, po prostu rozpiera nas DUMA. W dniu 23 czerwca nasze dwie młodzieżowe drużyny pożarnicze: męska i żeńska zajęły 3 i 4 miejsce w województwie opolskim.
    Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza - Chłopcy w składzie: Adam Mroczek, Kamil Sobańtka, Oliwier Jagieła, Mateusz Sobańtka, Paweł Namyślak, Kamil Królikowski, Kacper Napieraj, Bartosz Rosak, Patryk Duda, Jakub Komorowski oraz Wojciech Droś - 3 miejsce w województwie opolskim.
    Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza - Dziewczęta w składzie: Alicja Cieśla, Nicola Ośródka, Ewelina Kostek, Natalia Gudaja, Dominika Kotarska, Amelia Łęgosz, Barbara Sieradzka, Agata Kościelna. Emilia Łęgosz oraz Aleksandra Namyślak - 4 miejsce w województwie opolskim.
    Młodzież do zawodów przygotował Pan Marcin Ośródka.
    Gratulujemy!

  • 22 Czerwca 2018
    ładne.jpeg

    Pani Barbara Kubik jest naszym dyrektorem od 1 września 2017 roku. Oto fragment dzisiejszego przemówienia:
    "Mam wrażenie, jakbyśmy dopiero wczoraj spotkali się na inauguracji roku szkolnego, a tymczasem to już jego zakończenie. Za nami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim! (...)
     

  • 22 Czerwca 2018
    Gosia.jpeg

    Pani Małgorzata Pinkos, wychowawczyni klasy III otrzymała od swoich wychowanków medal z napisem: "Nauczyciel - najlepszy z najlepszych".
    Serdecznie gratulujemy!

  • 22 Czerwca 2018
    Super Natalia.jpeg

    Natalia Gudaja, uczennica klasy VII otrzymała tytuł Ucznia Roku za uzyskanie wysokiej średniej 5,79 w roku szkolnym 2017/2018. Natalia otrzymała jedenaście ocen celujących i trzy bardzo dobre oraz wzorowe zachowanie. 
    Serdecznie gratulujemy!
     

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe