Strona jest w trakcie wdrażania...

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 24 Czerwca 2017
  Pożegnanie Alina.jpeg

  Podziękowanie od Pani Aliny Olewińskiej, dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie:
  "Teraz nadeszła trudna dla mnie chwila, pożegnania z Wami.
  Pragnę podziękować moim kochanym nauczycielom oraz paniom z obsługi za lata współpracy. Zawsze byliście przy mnie we wszystkich działaniach i zawsze mogłam na Was liczyć. To dzięki Wam przetrwałam trudne chwile w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

  Dziękuję Radzie Rodziców za współpracę i wspieranie mnie we wszystkich pracach na rzecz szkoły i środowiska. Dziękuję za wyrozumiałość.

  Dziękuję Panu Wójtowi i na Pana ręce składam podziękowania Radzie Gminy w Rudnikach za wiele lat współpracy dla dobra naszych uczniów.

  Na koniec pragnę podziękować Wam kochani uczniowie. Bez Was moja praca nie miałaby sensu. Duma mnie rozpiera, gdy dzisiaj na Was patrzę, zarówno na tych najmłodszych, jak i na tych najstarszych. 

  Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję i obiecuję, że o Was nie zapomnę."

 • 23 Czerwca 2017
  Pożegnanie Alina 1.jpeg

  „Są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć!”

  Dzień 23 czerwca 2017 roku przejdzie do szkolnej historii, jako dzień pożegnania naszego dyrektora, wyjątkowego człowieka.
  Pani Alina Olewińska pracowała w cieciułowskiej szkole ponad trzydzieści lat, a 26 lat piastowała stanowisko dyrektora szkoły.

 • 23 Czerwca 2017
  Pożegnanie - mowa Beaty.jpeg

  Szanowna Pani Dyrektor! Kochana Alinko!
  Długo zastanawiałam się nad tym, co mam dzisiaj powiedzieć i ilu słów użyć. Jakimi słowami pożegnać Ciebie, dyrektora, wyjątkowego człowieka.
  Jak mam streścić ponad 30 lat Twojej pracy w naszej placówce  w ciągu paru minut. To jest przecież niemożliwe.
  Całe Twoje życie, całe Twoje serce oddałaś naszej szkole. Zrobiłaś z niej nasz drugi dom, do którego przychodziło się chętnie i z wielką radością, bo był to dom bardzo ciepły i serdeczny. W domu tym czekałaś na nas czasami szczęśliwa i uśmiechnięta, czasami czymś bardzo zatroskana, ale zawsze pozytywnie nastawiona do wszystkich swoich współpracowników. Przez wiele długich lat byłaś naszym przewodnikiem i przyjacielem. Traktowałaś nas nie jak swoich podwładnych, ale jak partnerów do wspólnej pracy na rzecz młodego pokolenia.
  Niezwykle trudno jest mi żegnać dyrektora szkoły, który zawsze miał świadomość tego, że dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest.
  Wszyscy czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy pracować razem  z Tobą i dla Ciebie.
  Dziękujemy za wszystkie wspaniałe lata naszej wspólnej pracy zapisanej złotymi głoskami w historii naszej szkoły. Pergaminu, by zabrakło, aby spisać wszystkie Twoje zasługi, a uzbierało się ich nie mało.
  Szanowna Pani Dyrektor, Kochana Alinko, w imieniu Grona Pedagogicznego oraz pracowników obsługi Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie żegnam Panią, Ciebie …..przyrzekając,  że na zawsze pozostaniesz bliska naszym sercom i naszej pamięci.
  Zapamiętaj te słowa:
  „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
  wtedy dopiero wszystko się zaczyna… nie mówimy żegnaj, lecz do zobaczenia!”

 • 23 Czerwca 2017
  DSC00322.jpeg

  Zgodnie z tradycją zakończenie roku szkolnego zostało poprzedzone Mszą św. o godz. 8.00, a główna uroczystość rozpoczęła się o godz. 9.00 na placu szkolnym w dniu 23 czerwca 2017 roku.
  Wprowadzenie sztandaru, wciągnięcie flagi na maszt, odśpiewanie hymnu państwowego to nieodzowne elementy tego zakończenia.
  Pani Alina Olewińska, dyrektor szkoły wygłosiła przemówienie:
  „Spotykamy się dziś na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017.
  Witam serdecznie naszych gości,
  Pana Andrzeja Pyziaka, Wójta Gminy Rudniki,
  księdza proboszcza Stanisława Tyburskiego,
  nauczycieli i pracowników szkoły,
  rodziców, a szczególnie serdecznie witam uczniów naszej szkoły.

 • 23 Czerwca 2017
  DSC00251.jpeg

  W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie odnieśli sukcesy we wszystkich dziedzinach życia szkolnego: Więcej informacji pojawi się w najbliższy poniedziałek.

 • 23 Czerwca 2017

  Za organizację imprez w ramach XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin otrzymaliśmy nagrodę pieniężną na zakup sprzętu sportowego od Wójta Gminy Rudniki.

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe