I Turniej Siatkarski z okazji otwarcia nowej sali gimnastycznej sprawił wszystkim wiele radości!

IMG_8389.jpeg

Ileż to radości sprawił wszystkim I Turniej Siatkarski, który został rozegrany z okazji otwarcia naszej sali gimnastycznej w dniu 1 września 2022 roku. Nikt się tego nie spodziewał, bo wspólnymi siłami bardzo szybko została przygotowana sala do rozegrania kilku meczów po oficjalnej części otwarcia nowego obiektu. Do sportowej rywalizacji stanęły 4 drużyny reprezentujące:
-Gminę Rudniki;
-Rodziców:
-Zawodników LZS Bugaj:
-Strażaków OSP Cieciułów.
Główny sędzia, nauczyciel wychowania fizycznej Robert Księżarek zaproponował system rozgrywek "każdy z każdym". Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, gdy zobaczyliśmy zagrywki z wyskoku, bloki, asy serwisowe, wystawy przyspieszone, a nawet  zagrywki szybujące. Zawodnicy byli dopingowani przez piękne cheerleaderki oraz nasze dzieci. Rywalizacja pomiędzy drużynami była zacięta, ale fair – play.  Kibice śpiewali, dodawali otuchy, a nawet domagali się tzw. challenge.
Były medale, wymiana koszulek, a przede wszystkim była wspaniała zabawa "na sto dwa". .

Dziękujemy Pani Barbarze Kubik za zorganizowanie tego turnieju. Już w dniu otwarcia Pani Dyrektor zaprosiła siatkarzy- amatorów za rok do Cieciułowa! Sala gimnastyczna została otwarta oficjalnie i na sportowo! 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe