Jesienna Biesiada "Zaśpiewajmy dla Niepodległej" była bardzo udana

Wójt i Pani dyrektor.jpeg

Przedszkolaki oraz uczniowie klas  I – VIII zaprezentowali się w "Koncercie dla Niepodległej” w czasie „Jesiennej Biesiady” w dniu 17 listopada 2022 roku. Cała społeczność szkolna wyczarowała niepowtarzalną atmosferę pełną wzruszeń oraz radości w obecności Pana Grzegorza Domańskiego Wójta Gminy Rudniki, Pani Anny Sekienda, Zastępcy Wójta, Pani Barbary Kubik, Dyrektora Szkoły, Ks. Stanisława Tyburskiego - Proboszcza, Rodziców, Mieszkańców oraz Sympatyków Szkoły.  Repertuar był bardzo obszerny poczynając od „Biało – Czerwonej” , a kończąc na „Białym krzyżu”.
Każdy z przybyłych mógł skorzystać z bogatej oferty zaproponowanej przez Radę Rodziców. Ponadto wszyscy mogli  zwiedzić szkołę i przedszkole. Przewodnikami po pracowniach oraz salach przedszkolnych byli: Pani Dyrektor oraz nauczyciele. Składano nam  gratulacje i usłyszeliśmy pochwały, że znajdują się w szkole na miarę XXI wieku.
W czasie „Jesiennej Biesiady” nie zabrakło wspólnego śpiewania. Akompaniował nam Pan Bogdan Szyszka, nauczyciel muzyki z rudnickiej szkoły podstawowej. Biesiada zjednoczyła wszystkie pokolenia, pląsom nie było końca.

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe