Aktualności

 • 27 Maja 2018
  Pętla.jpeg

  Emilia Mroczek, uczennica klasy III, Roksana Busłowicz, uczennica klasy III, Adam Mroczek, uczeń klasy V oraz Paweł Namyślak, uczeń klasy VII wzięli udział w Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 27 maja 2018 roku

 • 26 Maja 2018
  P1080863.jpeg

  Zdjęcia z tej uroczystości opublikujemy w najbliższym terminie

 • 25 Maja 2018
  ART_3214 kopia.jpeg

  "I tak się trudno rozstać..." 
  Dzisiaj wracamy do szkoły, do domów rodzinnych z koszykiem pełnym pamiątek, dyplomów, medali, zdjęć - pełni wiedzy, nowych doświadczeń życiowych, wzmocnieni jodem oraz solanką,  Główne założenia Zielonej Szkoły w Dźwirzynie zostały 100% osiągnięte.
    

 • 24 Maja 2018
  Bartek.jpeg

  Dzień czwarty Zielonej Szkoły, prawie cały, spędziliśmy w Kołobrzegu......
  Z powodu od nas niezależnych piękne zdjęcia oraz dokładny opis wycieczki do Kołobrzegu, ogniska oraz zajęć podsumowujących w "Grodzie Piastów" zamieścimy w piątek.
  Przed latarnią morską w Kołobrzegu nasza grupa spotkała Panią Małgorzatę Dybich, sołtysem wsi Bugaj oraz Panem Tadeuszem Dybichem.
  Oto pamiątkowe zdjęcie z nimi na molo.

 • 23 Maja 2018
  100_5116.jpeg

  Właśnie minął trzeci dzień….pod znakiem słońca, języka angielskiego, języka polskiego, historii, matematyki, przyrody, geografii, oraz wychowania fizycznego. To dzień poznania historii wsi Dźwirzyno. To dzień udekorowania Konrada, Mateusza, Wojciecha oraz Pawła. To dzień spotkania z rybakiem w porcie dźwirzyńskim, poznania specyfiki jego zawodu, zobaczenia, ba nawet dotknięcia bałtyckich ryb. To dzień wycieczki rowerowej do Mrzeżyna i dotarcia do jeziora Resko Przymorskie. To dzień pysznych gofrów i lodów na gałkę. To dzień cudownego zachodu słońca.
  Zdjęcia zamieścimy jutro rano.

 • 23 Maja 2018
  100_5192.jpeg

  Z inicjatywy Pani Lidii przy pomocy Mateusza powstały dwa filmiki z pozdrowieniami z Zielonej Szkoły.
  Szanowna Pani Dyrektor, Drodzy Nauczyciele, Kochani Rodzice! To dla Was te pozdrowienia.

 • 22 Maja 2018
  100_4801.jpeg

  Drugi dzień pobytu na Zielonej Szkole w Dźwirzynie rozpoczął się idealnie, na bezchmurnym niebie pojawiło się słońce. Na początku dnia nasi uczniowie musieli się zmierzyć z dwoma zadaniami: wymyślenie nazwy każdego pokoju oraz narysowanie odpowiedniego logo.Następnie ogłoszono konkurs czystości, a w pokoju spotkań porozmawialiśmy o zasadach zachowania się w stołówce przy posiłkach w obliczu różnych grup uczniowskich. Na stołówce na naszych uczniów czekał obficie zaopatrzony bufet szwedzki.. Odpowiednia atmosfera, życzliwość personelu oraz wszechobecna zieleń zmotywowały nas odpowiednio 

 • 21 Maja 2018
  Gród Piastów.jpeg

  Nareszcie. Na tę chwilę 30 -osobowa grupa uczniów klas IV - VII czekała z utęsknieniem od dłuższego czasu. Morza szum. ptaków śpiew, lekki powiew wiatru......i nie tylko. 

 • 17 Maja 2018
  10.jpeg

  Zgodnie z obietnicą publikujemy piosenkę w wykonaniu Alicji Cieśli, uczennicy IV klasy.. MP3PIOSENKA O LALCE.mp3
  Ala zaśpiewała "Piosenkę o drewnianej lalce" w czasie "Kulturalnego Piątku" w Rudnikach w dniu 11 maja 2018 roku.

 • 17 Maja 2018
  Nagrody - wszyscy.jpeg

  Pani Barbara Kubik, dyrektor szkoły wraz z Beatą Droś, nauczycielką historii wręczyła dyplomy i słodkie upominki uczniom naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca w dwóch konkursach o Tadeuszu Kościuszce, Patronie Szkoły. 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe