'/>

Serdecznie zapraszamy na Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2021 roku tj. w niedzielę na placu przed kościołem parafialnym w Cieciułowie. Więcej informacji na plakacie! 

Znamy już wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Historia ojczysta mała i duża"

k11.jpeg
„Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.”

Z informacji uzyskanych od Pani Beaty Czernielewskiej organizatora Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pt. „Historia ojczysta mała i duża” wynika, że I miejsce w konkursie zajął Adam Mroczek za zdjęcie pt. "Kapliczka na drzewie po moim przodku". Wśród laureatów trzeciego miejsca znalazła się Nicola Ośródka za zdjęcie pt. „Gdy zapada zmrok". Uczniowie: Alicja Cieśla (zdjęcie „Nie wszystek umrę”), Aleksandra Wurszt (zdjęcie „Jan Paweł II”), Ewelina Kostek (zdjęcie „Opieka Boża”), Dominika Kotarska (zdjęcie „Wiara, nadzieja, miłość...”) oraz Adam Mroczek (za zdjęcia „Szlakiem drewnianych kościołów po Gminie Rudniki”) otrzymali wyróżnienia. Zaproszono nas do Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Wierzbiu na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w dniu 15 grudnia (piątek), na godzinę 12.00.
 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe