Zbliża się wymarzona "majówka", a wraz z nią dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych...30 kwietnia (piątek), 4 maja (wtorek), 5 maja (środa) to dni wolne od nauki, W pozostałe dni świętujemy! Prosimy o wywieszenie flagi państwowej!

 

Czas na podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2017/2018

Podsumowanie.jpeg
W końcu przyszedł czas na podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2017/2018;
Nasi uczniowie osiągali sukcesy w konkursach i zawodach sportowych.
Sukcesy uczniów klasy VII zgodnie z chronologią wydarzeń- sprawozdanie wychowawczyni mgr Beaty Droś:
-2. miejsce Eweliny Kostek w II Opolskich Eliminacjach do Mistrzostw Polski Speed - ball w Rudnikach w dniu 3 września 2017 roku;
-1. miejsce Natalii Gudaja  w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii koszyczek wielkanocny  w dniu 14 września 2017 roku oraz wyróżnienie Nicoli Ośródki oraz Dominiki Kotarskiej w kategorii: kwiaty z bibuły;
-1. miejsce Pawła Namyślaka w biegu na 2000 m w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Rudnikach – etap gminny w dniu 25 września 2017 roku;
-4. miejsce Eweliny Kosek w biegu na 1500 m w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Rudnikach – etap gminny w dniu 25 września 2017 roku;
-5. miejsce Dominiki Kotarskiej w biegu na 1500 m w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Rudnikach w dniu 25 września 2017 roku;
-3. miejsce Pawła Namyślaka w biegu na 2000 m w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie-etap powiatowy w dniu 28 września 2017 roku;
- Klaudia Kleta, Natalia Gudaja, Nicola Ośródka wzięły udział Międzynarodowym Konkursie „W hołdzie Tadeuszowi Kościuszce – przyjacielowi ludzkości” w Sydney w kategorii plastycznej i otrzymały honorowe dyplomy uznania za udział w dniu 3 października 2017 roku;
-2 miejsce uczniów klasy VII: Konrada Świtały 1. szachownica, Pawła Namyślaka  2. szachownica, Eweliny Kostek  3. szachownica, Natalii Gudaja - 4 szachownica w Drużynowych Zawodach w Szachach w Cieciułowie – etap gminny w dniu 10 listopada 2017 roku;
-5. miejsce Pawła Namyślaka w biegu na 5000 m w IV Biegu Mikołajkowym w Żytniowie w dniu 3 grudnia 2017 roku;
-3. miejsce Nicoli Ośródki w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku za zdjęcie pt. „Gdy zapada zmrok", Ewelina Kostek i Dominika Kotarska uzyskały wyróżnienia;
-2. miejsce Eweliny Kostek w Indywidualnym Tenisie Stołowym w Dalachowie – etap gminny w dniu 15 grudnia 2017 roku;
-4. miejsce Pawła Namyślaka w Indywidualnym Tenisie Stołowym w Dalachowie – etap gminny w dniu 15 grudnia 2017 roku;
-Natalia Gudaja przystąpiła do konkursu plastycznego „Święta Bożego Narodzenia” w Żytniowie i otrzymała wyróżnienie w dniu 3 stycznia 2018 roku.
Sukcesy uczniów klasy VI - sprawozdanie wychowawczyni mgr Jolanty Kubackiej:
-Kamil Sobańtka uzyskał wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie “Kosciuszko Bicentenary” W hołdzie Kościuszce – Przyjacielowi Ludzkości - w  kategorii muzycznej w dniu 3 października 2017 roku;
-2. miejsce Marta Sikora w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: kukły ,,Marzanny” w dniu 14 września 2017 roku;
-3. miejsce  Dawid Kiedrzyn w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku;
-2. miejsce Marta Sikora  i Dawid  Kiedrzyn  w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Szachach Drużynowo w ramach Igrzysk Dzieci 2017/2018 w dniu 3 listopada w Rudnikach;             
-3 miejsce Krzysztof Sykulski, Igor Zawadzki, Szymon Raj, Kamil Sobańtka, Oliwier Jagieła w Gminnych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Cieciułowie w dniu 3 października 2017 roku;                
-4. miejsce Oliwier Jagieła, Dawid Kiedrzyn, Michał Niewiadomski i Jarosław Kleta w Halowych Zawodach w Piłkę Nożną w Dalachowie w dniu 7 listopada 2017 roku;
-Aleksandra Wurszt uzyskała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym ,,Historia ojczysta duża i mała” w dniu 15 grudnia 2017 roku.
Sukcesy uczniów klasy V sprawozdanie wychowawczyni mgr Agnieszka Włóka:
-1 miejsce -  Adam Mroczek w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w kategorii dzieci: tradycyjne wypieki świąteczne;
-2 miejsce – Adam Mroczek  w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Szachach Drużynowo, Igrzyska Dzieci 2017/2018;
-3 miejsce – Adam Mroczek w Drużynowych Biegach Przełajowych – etap gminny;
-4 miejsce – Adam Mroczek w II Opolskich Eliminacjach do Mistrzostw Polski Speed Ball w Rudnikach;
-4 miejsce –Piotr TelęgaJakub Namyślak, Adam Mroczek  w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Halowej Pilce Nożnej chłopców, Igrzyska Dzieci 2017/2018;
-4 miejsce – Adam Mroczek w Otwartym Mikołajkowym Turnieju Speed Ball;
-Adam Mroczek - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym ,,Historia ojczysta duża i mała”.
Sukcesy uczniów klasy IV:
Sukcesy uczniów klasy III sprawozdanie wychowawczyni mgr Małgorzata Pinkos:
2. miejsce – Zofia Woźny w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku;
wyróżnienie dla Emilii Mroczek w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii  kukły "Marzanny" w dniu 14 września 2017 roku;

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe