W środowy poranek - 20 maja - mieliśmy przyjemność gościć niezwykły cyrk O'Bimbolando, który dostarczył uczniom mnóstwo radości, śmiechu i niezapomnianych emocji ![]()
![]()
Kolorowe występy, niesamowite sztuczki oraz fantastyczna atmosfera sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale. Dziękujemy artystom za odwiedziny i wyjątkowe widowisko, które na długo pozostanie w naszej pamięci! ![]()
![]()
To był dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy!