W piątek, 26 czerwca 2026 roku, w naszej szkole był dniem m w którym pożegnaliśmy naszych absolwentów, życząc im powodzenia, odwagi i spełnienia marzeń na kolejnych etapach edukacji i życia. Jesteśmy przekonani, że wyniesione ze szkoły wartości, wiedza i doświadczenia będą dla nich solidnym fundamentem na przyszłość.
Klasa VIII:
Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali:
Aleksandra Gałan, Nadia Ośródka, Agata Panek, Zofia Sowa, Barbara Wanowska, Hanna Zawadzka, Julita Żydziak
Świadectwa ukończenia szkoły otrzymali:
Allan Busłowicz, Zofia Dybich, Adam Kubat, Tomasz Patyk, Jakub Więdłocha, Alan Wilk, Natalia Zawadzka
Podczas uroczystości wyraziliśmy również wdzięczność Rodzicom, którzy przez wszystkie lata aktywnie wspierali życie szkoły, angażowali się w jej rozwój i współtworzyli przyjazną atmosferę. Listy gratulacyjne otrzymali:
Państwo Ewelina i Szymon Gałan
Państwo Barbara i Marcin Ośródka
Państwo Katarzyna i Maciej Panek
Państwo Monika Małolepsza-Sowa i Damian Sowa
Państwo Halina i Arkadiusz Wanowscy
Pani Magdalena Zawadzka
Państwo Anna i Sławomir Żydziak
![]()
Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Fujarczuk Fotografia za profesjonalne uwiecznienie tych wyjątkowych chwil oraz stworzenie pięknej pamiątki na lata.