IV Forum Ucznia Zdolnego w Kluczborku

Marta i Natalia Kluczbork.jpeg
Pani Barbara Kubik, dyrektor szkoły, Pani Lidia Heluszka, nauczycielka języka angielskiego, Pani Jolanta Kubacka, nauczycielka przyrody, Natalia Gudaja, uczennica klasy VII, Marta Sikora uczennica klasy VI to uczestnicy Forum Ucznia Zdolnego "Najlepsi z najlepszych" w Kluczborku. Uroczystość zorganizował Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku.
Najlepsi z najlepszych, to najzdolniejsi uczniowie, którzy wzięli udział w konkursach organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku. W poniedziałek tj. 23 kwietnia 2018 roku zostali oni nagrodzeni. Uroczystość w kluczborskim kinie „Bajka” powiązana została z IV Forum Ucznia Zdolnego. Przypomnijmy, że w tym roku zorganizowano 11 konkursów, w których wzięło udział 199 uczniów i 9 grup przedszkolnych. W trakcie spotkania swoje umiejętności zaprezentowali wokaliści, którzy na co dzień ćwiczą pod okiem Magdy Dureckiej. W składzie zespołu wokalnego znaleźli się: Ola Urbańska i Patrycja Czaja. Obok muzyki nie zabrakło teatru. Z swoim przedstawieniem „Zemsta”, zaprezentowała się grupa "Impresja" z Publicznego Gimnazjum w Kostowie. Dodajmy, że spektakl otrzymał I nagrodę w XV Wojewódzkim Konkursie Teatralnym "Djonizjada" w kategorii szkół gimnazjalnych.
W wydarzeniu uczestniczyli: Marszałek Województwa Opolskiego - Andrzej Buła, prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej dr Anida Stanik- Besler, członek zarządu powiatu w Kluczborku - Jakub Goliński, naczelnik WEiS Starostwa Powiatowego w Kluczborku Rozalia Słoniowska i inspektor WEiS – Anna Matuszewska-Tomaszczyk. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów.
- Ambicją Powiatowego Ośrodka Nauczycieli w Kluczborku jest wspieranie nauczycieli w pracy z uczniem zdolnym, ale również stwarzanie motywacji dla uczniów, którzy mogą wykazać się swoją wiedzą, umiejętnościami, talentem i pracowitością. Ci wspaniali młodzi ludzie są świadectwem, że nasze wspólne starania mają sens – powiedziała Pani Anna Dzierżan, dyrektor PODN w Kluczborku.
 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe