Wyniki konkursu "Pokaż Język i know I can"

PicsArt_04-09-10.46.10 (1).png

Szanowni Państwo,
w imieniu Pani Poseł Danuty Jazłowieckiej raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie „Pokaż Język: I know I can”. Doceniamy zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie tekstu utworu oraz jego wykonania. Tradycyjnie już wybór nie był prosty, ale po analizie językowej i przesłuchaniu wykonań komisja oceniająca wybrała 10 zespołów.
Przykro nam przekazać wiadomość, że niestety Państwa zespół nie znalazł się w finałowej dziesiątce. Mamy jednak nadzieję, że praca nad przygotowaniem tekstu i nagraniem utworu była dla Państwa i uczniów ciekawą przygodą i interesującym doświadczeniem, a jednocześnie atrakcyjną lekcją języka angielskiego.

Wszystkie zespoły serdecznie zapraszamy na widownię podczas finału konkursu, który odbędzie się w dniu 14 maja br. (poniedziałek) w sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, przy ul. Piastowskiej 14 a. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 1030. Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za wcześniejsze potwierdzenie udziału do dnia 10 maja pod nr telefonu 77 453 10 38.

7 tygodni – tyle trwał nabór do kolejnej edycji konkursu „Pokaż Język: I know I can”. W tym czasie zgłosiło się do nas kilkudziesięciu uczniów, którzy podjęli się wyzwania i napisali w języku angielskim brakujące zwrotki do wyznaczonych utworów, przy jednoczesnym zachowaniu przesłania „I know I can”, a następnie nagrali swoje wersje utworów.

Nagrania w pierwszej kolejności były oceniane pod kątem poprawności językowej, następnie pod kątem spójności z refrenem i myślą przewodnią konkursu, a na końcu pod kątem kreatywności i atrakcyjności nagrania. Dziesięć zespołów, które po ocenie wybrała komisja oceniająca  zaprezentuje się na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki i na żywo zaśpiewa swoje interpretacje wybranej piosenki. 

"I KNOW I CAN 2018" - FINAŁOWA DZIESIĄTKA
(w kolejności alfabetycznej)
2 Girls Crew – Zespół Szkół w Gogolinie
DK Band – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębskiej Kuźni
Dreamers – Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudnikach
Forget Me Not – Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich
Girls&Roses – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Brzegu
Infinity – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Kędzierzynie Koźlu 
No Sugar – Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy
Singing Souls – Publiczne Gimnazjum w Mieroszowie
The Girls – Szkoła Podstawowa nr 37 we Wrocławiu
The Perfect Duet – Szkoła Podstawowa nr w Bolesławcu

Pozostałym zespołom, które nie dostały się do finału konkursu bardzo dziękujemy za zgłoszenie i czas poświęcony na przygotowanie tekstu i nagrania. 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe