"Kulturalny Piątek" w Domu Kultury

Piątek.jpeg
Alicja Cieśla, Błażej Łęgosz oraz Cezary Więdłocha to uczniowie naszej szkoły biorący aktywny udział w programie artystycznym "Kulturalny Piątek" z okazji Dni Funduszy Europejskich w Ośrodku Kultury i Sportu w Rudnikach w dniu 11 maja 2018 roku.
To wydarzenie oglądali uczniowie klasy siódmej wraz z opiekunami: Beatą Droś i Piotrem Rasztarem. Do Rudnik udali się na rowerach, a było warto. Prezentacja sekcji młodzieżowej Orkiestry Dętej z Żytniowa, koncert Chóru "Cova da Iria" działającego przy GOKSiR w Rudnikach, spektakl teatralny "Kandydatki na żony" w wykonaniu "Teatru Kurtyna" z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach to nie jedyne atuty tego kulturalnego dnia.
Jesteśmy zadowoleni z udziału naszych uczniów w programie artystycznym, jednakże największe wrażenie wywarł występ solowy Alicji Cieśli i jej niepowtarzalne wykonanie utworu "Piosenka o drewnianej lalce". Na pewno zamieścimy to wykonanie na naszej stronie internetowej w formacie mp3.
Ponadto Pani Janina Pawlaczyk, dyrektor GOKSiR - u w Rudnikach przekazała naszej szkole piękne podziękowanie za włączenie się do akcji "Otwarci na kulturę i sport".
 

 
 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe