Nadszedł czas podsumowań!

Podsumowanie.jpeg
                     Uczniowie klasy VII wraz z wychowawczynią Beatą Droś przed szkołą

Nasi uczniowie wraz ze swoimi opiekunami osiągnęli liczne sukcesy na szczeblu województwa, powiatu czy też regionu.

Oto "Złota lista roku szkolnego 2017/2018":
-Ewelina Kostek – uczennica klasy VII – 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Trzymaj Formę" etap powiatowy i zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego w dniu 27 kwietnia 2018 roku w Oleśnie (opiekun Bożena Kobiela);

-Marta Sikora, uczennica klasy VI – 1. miejsce w XIV Rejonowym Konkursie Ekologicznym w Kluczborku w dniu 26 marca 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

-Natalia Gudaja, uczennica klasy VII - 2. miejsce w III Rejonowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Kluczborku w dniu 5 marca 2018 roku (opiekun Lidia Heluszka); 

-Natalia Gudaja, uczennica klasy VII -  finalistka XX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim w Oleśnie w dniu 4 kwietnia 2018 roku (opiekun Beata Droś); 

-Zofia Woźny, uczennica klasy III – 2. miejsce w II Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Powiatu Oleskiego w dniu 13 kwietnia 2018 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

-Nicola Ośródka, uczennica klasy VII – 3. miejsce  w eliminacjach  powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w dniu 5 kwietnia 2018 roku  w Oleśnie (opiekun Jolanta Kubacka);

-Adam Mroczek, uczeń klasy V – 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

-Nicola Ośródka, uczennica klasy VII – 3. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

-Ewelina Kostek i Natalia Gudaja, uczennice klasy VII – 3. miejsce w Międzygminnym Konkursie Matematycznym „Okiem matematyka…” w Jaworznie w dniu 12 kwietnia 2018 roku (opiekun Agnieszka Włóka);

-Alicja Cieśla i Oliwia Cieślak, uczennice klasy IV – 3. miejsce w Międzygminnym Konkursie Matematycznym „okiem matematyka…” w Jaworznie w dniu 12 kwietnia 2018 roku (opiekun Agnieszka Włóka);

-Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 3. miejsce w X Festiwalu Pieśni Patriotycznej o Puchar Starosty Powiatu Oleskiego w Praszce w dniu 9 listopada 2017 roku (opiekun Bogdan Krzak);

-Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 3. miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Plastyki Obrzędowej Wiosna 2018 roku we Wręczycy Wielkiej w dniu 27 marca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

-Natalia Gudaja, uczennica klasy VII – 1. miejsce w  XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii koszyczek wielkanocny  w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Beata Droś);

-Adam Mroczek, uczeń klasy V – 1. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w kategorii dzieci: tradycyjne wypieki świąteczne (opiekun Agnieszka Włóka);

-Marta Sikora, uczennica klasy VI – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: kukły ,,Marzanny” w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

-Zofia Woźny, uczennica klasy III – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

-Alicja Cieśla, uczennica klasy IV – 2. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: maski, gwiazdy i przebrania kolędnicze w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);

-Dawid Kiedrzyn, uczeń klasy VI – 3. miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: pieczywo obrzędowe i tradycyjne wypieki świąteczne w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

-Maciej Wróbel, uczeń klasy IV – 3 miejsce w XXVI Międzynarodowym Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w kategorii: kukły ”Marzanny” w dniu 14 września 2017 roku (opiekun Lidia Heluszka);

-Kamil Sobańtka, uczeń klasy VI – wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie "Kosciuszko Bicentenary" W hołdzie Kościuszce - Przyjacielowi Ludzkości organizowanym przez Organizację Kosciuszko Heritage Inc w Sydney w kategorii muzycznej w dniu 3 października 2017 roku (opiekun Beata Droś);


Sukcesy sportowe na szczeblu województwa i powiatu:

-Drużyna szachowa nr 1. w składzie: 
Konrad Świtała, uczeń klasy VII, 1. szachownica; Marta Sikora, uczennica klasy VI,  2. szachownica; Alicja Cieśla, uczennica klasy IV,  3, szachownica; Ewelina Kostek, uczennica klasy VII, 4. szachownica – 9. miejsce w X Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Szachach pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły w dniu 10 lutego 2018 roku (opiekun Beata Droś);

-Drużyna szachowa nr 2. w składzie:  -Adam Mroczek, uczeń klasy V, 1. szachownica; Dawid Kiedrzyn, uczeń klasy VI, 2. szachownica; Maciej Wróbel, uczeń klasy IV, 3, szachownica; Natalia Gudaja, uczennica klasy VII, 4. szachownica.– 11. miejsce w X Mistrzostwach Województwa Opolskiego Wiejskich Szkół Podstawowych w Szachach pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły w dniu 10 lutego 2018 roku (opiekun Beata Droś);

-Ewelina Kostek, uczennica klasy VII – 13. miejsce w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych Województwa Opolskiego w Gorzowie Śląskim w dniu 12 lutego 2018 roku (opiekun Piotr Rasztar);

 -Paweł Namyślak, uczeń klasy VII –3. miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Starym Oleśnie w biegu na 2000 m -etap powiatowy w dniu 28 września 2017 roku (opiekun Piotr Rasztar);

-Ewelina Kostek, uczennica klasy VII – 4.  miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Gorzowie Śląskim w dniu 2 lutego 2018 roku (opiekun Piotr Rasztar);

-Ewelina Kostek, uczennica klasy VII – 2. miejsce w II Opolskich Eliminacjach do Mistrzostw Polski Speed - ball w Rudnikach w dniu 3 września 2017 roku (opiekun Piotr Rasztar);

-Adam Mroczek, uczeń klasy V – 4. miejsce w II Opolskich Eliminacjach do Mistrzostw Polski Speed Ball w Rudnikach w dniu 3 września 2017 roku (opiekun Marcin Ośródka);

-Emilia Mroczek, uczennica klasy III – 2. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 27 maja 2018 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

-Adam Mroczek, uczeń klasy V - 2. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 27 maja 2018 roku (opiekun Marcin Ośródka);

-Nikola Busłowicz, uczennica klasy III - 5. miejsce w Ogólnopolskim Biegu Masowym "Pętla Rudnicka" w dniu 27 maja 2018 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

Sukcesy naszych uczniów na szczeblu Gminy Rudniki ułożone od pierwszego miejsca:

– 1. miejsce Paweł Namyślak, uczeń klasy VII w w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Rudnikach – etap gminny w dniu 25 września 2017 roku (opiekun Piotr Rasztar);

– 1. miejsce Nicola Ośródka, uczennica klasy VII w eliminacjach  gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w dniu 15 marca 2018 roku  w Oleśnie (opiekun Jolanta Kubacka);

– 1. miejsce Natalia Gudaja, uczennica klasy VII w XX edycji Konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim w Rudnikach w dniu 28 lutego 2018 roku (opiekun Beata Droś); 

– 1. miejsce Marta Sikora, uczennica klasy VI w XVIII Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej w Żytniowie w dniu 6 czerwca 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

– 2. miejsce Konrad Świtała, Paweł Namyślak , Ewelina Kostek , Natalia Gudaja, uczniowie klasy VII w Drużynowych Zawodach w Szachach w Cieciułowie w dniu 10 listopada 2017 roku (opiekun Beata Droś);

– 2. miejsce Natalia Wójcik, uczennica klasy I w X Gminnym Konkursie Piosenki dla Uczniów klas I – III w Dalachowie w dniu 7 czerwca 2018 roku (opiekun Jolanta Kępińska);

– 2. miejsce Natalia Gudaja, uczennica klasy VII w Gminnym Konkursie Plastycznym „Polsko – Tobie 100 lat” w Rudnikach w dniu 21 czerwca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

– 2. miejsce Marta Sikora, Dawid  Kiedrzyn, Adam Mroczek, Alicja Cieśla, uczniowie klas IV – VI w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Szachach Drużynowo w ramach Igrzysk Dzieci 2017/2018 w dniu 3 listopada w Rudnikach (opiekunowie Piotr Rasztar, Marcin Ośródka, Beata Droś); 

– 2. miejsce  Ewelina Kostek, uczennica klasy VII w Indywidualnym Tenisie Stołowym w Dalachowie w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Piotr Rasztar);

– 2. miejsce Zofia Woźny, uczennica klasy III w Gminnym Konkursie Recytatorskim  w kategorii uczniów szkół podstawowych klas I – III w Rudnikach w dniu 15 marca 2018 roku (opiekun Małgorzata Pinkos);

-2 miejsce Marta Sikora, uczennica klasy VI w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rudniki w Rudnikach w dniu 25 marca 2018 roku (opiekun Beata Droś);

--3 miejsce Ewelina Kostek, uczennica klasy VII w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Rudniki w Rudnikach w dniu 25 marca 2018 roku (opiekun Beata Droś);

– 3. miejsce Ewelina Kostek, uczennica klasy VII w Gminnych Mistrzostwach w Szachach o Puchar Dyrektora GOKSiR w Rudnikach w dniu 6 marca 2018 roku (opiekun Piotr Rasztar);
 
– 3. miejsce Marta Sikora, uczennica klasy VI w eliminacjach  gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" w dniu 15 marca 2018 roku  w Oleśnie (opiekun Jolanta Kubacka);

– 3. miejsce Roksana Pochorecka, uczennica klasy V w Gminnym Konkursie Plastycznym „Polsko – Tobie 100 lat” w Rudnikach w dniu 21 czerwca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

– 3. miejsce Vanessa Wilk, uczennica klasy VI w Gminnym Konkursie Recytatorskim  w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV – VII w Rudnikach w dniu 14 marca 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

– 3. miejsce Oliwier Jagieła, Kamil Sobańtka, Igor Zawadzki, Szymon Raj, Krzysztof Sykulski, Adam Mroczek, Piotr Telęga, Jakub Namyślak, Kacper Raj, uczniowie klas IV – VI Gminnych Zawodach w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Cieciułowie w dniu 3 października 2017 roku (opiekunowie Piotr Rasztar, Marcin Ośródka, Beata Droś);   

– 3. miejsce Adam Mroczek, uczeń klasy V w Gminnych Mistrzostwach w Szachach o Puchar Dyrektora GOKSiR w Rudnikach w dniu 6 marca 2018 roku (opiekun Marcin Ośródka);

– 3. miejsce Laura Trenk w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (Anna Grzebiela i Katarzyna Sykulska);

– 3. miejsce Krzysztof Sykulski w XII Gminnym Konkursie Czytających Motyli w Jaworznie w dniu 10 maja 2018 roku (opiekun Jolanta Kubacka);

– 3. miejsce uczniowie klas IV - V w składzie: Adam Mroczek, Piotr Telęga, Jakub Namyślak, Dawid Juszczak, Kacper Praszczyk, Kacper Raj, Marek Sobańtka, Maciej Wróbel, Cezary Więdłocha w Memoriale im. Marka Procyszyna - minipiłce nożnej dla chłopców rocznik 2007 i młodsi Rudnikach w dniu 27 kwietnia 2018 roku (opiekunowie Beata Droś i Marcin Ośródka);

-4. miejsce Oliwier Jagieła, Kamil Sobańtka, Igor Zawadzki, Adam Mroczek, Piotr Telęga, Jakub Namyślak, Dawid Kiedrzyn, Michał Niewiadomski uczniowie klas V – VI w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Halowej Piłce Nożnej w Dalachowie w dniu 7 listopada 2017 roku  (opiekun Marcin Ośródka i Piotr Rasztar)

-4. miejsce Adam Mroczek, uczeń klasy V  w Otwartym Mikołajkowym Turnieju w Speed - ball w Rudnikach w dniu 2 grudnia 2017 roku (opiekun Marcin Ośródka);

-4. miejsce Pawła Namyślaka, ucznia klasy VII w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Indywidualnym Tenisie Stołowym w Dalachowie w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Piotr Rasztar);

-4 miejsce Oliwier Jagieła, Kamil Sobańtka, Igor Zawadzki, Adam Mroczek, Piotr Telęga, Jakub Namyślak, Dawid Kiedrzyn., Michał Niewiadomski uczniowie klas V – VI w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Piłce Nożnej w Żytniowie w dniu 6 kwietnia 2017 roku  (opiekun Marcin Ośródka i Piotr Rasztar);

-4. miejsce Natalia Kubacka w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (opiekun Danuta Małecka);


 -4. miejsce Nadia Ośródka w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (opiekun Danuta Małecka);

-4 miejsce  Kamil Sobańtka, Adam Mroczek, Jarosław Kleta, Piotr Telęga,  Szymon Raj, Krzysztof Sykulski uczniowie klas V – VI w Mistrzostwach Gminy Rudniki w Czwórboju LA w Rudnikach  w dniu 16 maja 2018 roku  (opiekun Marcin Ośródka i Piotr Rasztar);

-5 miejsce Ewelina Kostek, uczennica klasy VII w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Rudnikach w dniu 18 marca 2018 roku (opiekun Piotr Rasztar);


wyróżnienie Alicja Cieśla uczennica klasy IV w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Aleksandra Wurszt uczennica klasy VI w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Dominika Kotarska  uczennica klasy VII w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Adam Mroczek uczeń klasy V w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Ewelina Kostek uczennica klasy VII w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Historia ojczysta mała i duża" w Wierzbiu w dniu 15 grudnia 2017 roku (opiekun Beata Droś);

wyróżnienie Natalia Gudaja, uczennica klasy VII w II Gminnym Konkursie Plastycznym "Święta Bożego Narodzenia w witrażu" w Żytniowie w dniu 2 stycznia 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

wyróżnienie Hanna Zawadzka w Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 19 kwietnia 2018 roku (opiekun Danuta Małecka);;

wyróżnienie Nikola Pochorecka uczennica klasy IV w Gminnym Konkursie Plastycznym „Polsko – Tobie 100 lat” w Rudnikach w dniu 21 czerwca 2018 roku (opiekun Maria Bejm);

wyróżnienie Zofia Dybich w Gminnym Konkursie Recytatorskim Przedszkolaków w Rudnikach w dniu 18 marca 2018 roku (opiekun Danuta Małecka);

 

 
 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe