Nasi uczniowie i przedszkolaki złożyli życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, bo "nauczyciel trzyma za rękę, otwiera umysł i dotyka serca".

 

 

 

Plan lekcji

 

   ROK SZKOLNY 2020/2021

KLASA I 

Wychowawca: mgr Jolanta Kępińska

    Poniedziałek  Wtorek   Środa     Czwartek       Piątek      
  1 8:00 - 8:45 e.w. e.w. e,w. religia e.w.
8:55 - 9:40 w-f e.w. w-f j. angielski w-f
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
4 10:50 - 11:35 e.w. j. anielski e.w. e.w. e.w.
5 11:50 - 12:35   religia zaj.rozw. e.w..  
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA II

Wychowawca: mgr Katarzyna Sykulska

    Poniedziałek  Wtorek Środa          Czwartek          Piątek
  1 8:00 - 8:45 e.w. e.w. w-f e.w. e.w.
8:55 - 9:40 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. w-f w-f
4 10:50 - 11:35 e.w. religia e.w. religia inf
5 11:50 - 12:35 zaj. wyr. j. angielski   j. angielski  
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA III

Wychowawca: mgr Małgorzata Pinkos

    Poniedziałek  Wtorek       Środa        Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
2 8:55 - 9:40 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
9:50 - 10:35 w-f w-f e.w. e.w. e.w.
4 10:50 - 11:35 e.w. e.w. w-f j. angielski zaj. roz.
5 11:50 - 12:35 religia czyt.   religia  
6 12:45 - 13:30 j.angielski        
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV

Wychowawca: mgr Beata Droś

    Poniedziałek  Wtorek      Środa      Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 j. polski przyroda j. polski j.polski j. angielski
8:55 - 9:40 j.polski j. angielski matematyka historia technika
9:50 - 10:35 matematyka j. polski informatyka religia przyroda
4 10:50 - 11:35 w-f matematyka g.d.d.w. matematyka religia
5 11:50 - 12:35 j. angielski w-f  plastyka w-f wdż
6 12:45 - 13:30   historia muzyka w-f  
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI

Wychowawca: mgr inź. Katarzyna Jaskot

    Poniedziałek  Wtorek     Środa       Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 biologia j. polski technika j. angielski j. polski
8:55 - 9:40 j. angielski j. polski j. polski religia j. angielski
9:50 - 10:35 j. polski matematyka religia matematyka informatyka
4 10:50 - 11:35 matematyka w-f matematyka w-f w-f
5 11:50 - 12:35 gddw historia muzyka historia geografia
6 12:45 - 13:30 w-f   plastyka   zaj. rozw.
7 13:40 - 14:25          
8 14:30 - 15:15          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VII

Wychowawca: mgr Lidia Heluszka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 j. niemiecki j. angielski j. polski j. polski chemia
8:55 - 9:40 j. polski j. polski chemia fizyka j. niemiecki
9:50 - 10:35 j. angielski religia matematyka w-f j. niemiecki
4 10:50 - 11:35 informatyka historia plastyka biologia j. polski
5 11:50 - 12:35 w-f matematyka w-f matematyka religia
6 12:45 - 13:30 matematyka gddw j. angielski geografia geografia
7 13:40 - 14:25 fizyka biologia muzyka historia w-f
8 14:30 - 15:15          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VIII

Wychowawca: mgr inź. Agnieszka Włóka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 EDB matematyka chemia fizyka j. niemiecki
8:55 - 9:40 j. niemiecki religia religia matematyka chemia
9:50 - 10:35 j. polski j. polski WOS j. polski j. angielski
4 10:50 - 11:35 j. angielski j. polski informatyka historia geografia
5 11:50 - 12:35 matematyka biologia rmatematyka j.polski j. polski 
6 12:45 - 13:30 fizyka w-f gddw WOS w-f
7 13:40 - 14:25 w-f   j. angielski w-f WDŻ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe