Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, które odbędzie się o godz. 8:30 w dniu 19 czerwca (środa), a Msza Św. zostanie odprawiona o godz. 7:30. Zakończenie w przedszkolu rozpocznie się o godz. 9:00 w dniu 18 czerwca (wtorek). 

Plan lekcji

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

KLASA I 

Wychowawca: mgr Małgorzata Pinkos

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 religia e.w. w - f j. ang. e.w.
8:55 - 9:40 j. ang. e.w. e.w. religia e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
4 10:50 - 11:35 e.w. w-f inform e.w. koło T
5 11:50 - 12:35 ed. muz. ed. czyt. ed.plast e.w. koło pl
6 12:45 - 13:30       w-f  
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA II

Wychowawca: mgr Jolanta Kępińska

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 j.ang inform. w-f religia e.w.
8:55 - 9:40 religia e.w. e.w. j. ang. e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
4 10:50 - 11:35 e.w. czyt. e.w. e.w. w-f
5 11:50 - 12:35 ed. muz. w-f ed.plast e.w. czyt.
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV

Wychowawca: mgr inż Katarzyna Jaskot

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 j.polski j. polski matematyka muzyka historia
8:55 - 9:40 matematyka matematyka informatyka przyroda j.polski
9:50 - 10:35 j. angielski wych.fiz. wych.fiz technika plastyka
4 10:50 - 11:35 religia przyroda GGDW j. polski matematyka
5 11:50 - 12:35 wych. fiz. j. angielski j. angielski j. polski religia
6 12:45 - 13:30 wych.fiz.        
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA V

Wychowawca: mgr Lidia Heluszka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 informatyka historia religia j. polski j. angielski
8:55 - 9:40 biologia wych.fiz. technika geografia j. polski
9:50 - 10:35 matematyka religia j.polski j. angielski j. polski
4 10:50 - 11:35 wych. fiz.  j. angielski wych. fiz. historia plastyka
5 11:50 - 12:35 j.polski matematyka matematyka matematyka wych. fiz.
6 12:45 - 13:30   koło niem.   GDDW muzyka
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI

Wychowawca: mgr inż. Agnieszka Włóka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 j. polski wych.fiz. historia j.polski j. polski
8:55 - 9:40 matematyka j. angielski GDDW muzyka j.polski
9:50 - 10:35 wych. fiz. przyroda matematyka historia przyroda
4 10:50 - 11:35 j.angielski informatyka j. polski religia religia
5 11:50 - 12:35 technika wdżwr wych. fiz przyroda plastyka
6 12:45 - 13:30 koło niem. matematyka j. angielski matematyka wych. fiz.
7 13:40 - 14:25   j. polski      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VII

Wychowawca: mgr Grażyna Kasprzycka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 fizyka wych. fiz. j. angielski wych. fiz. j. niemiecki
8:55 - 9:40 historia j. polski j. polski j. polski chemia
9:50 - 10:35 chemia historia GDDW geografia matematyka
4 10:50 - 11:35 j. niemiecki religia fizyka biologia j. angielski
5 11:50 - 12:35 matematyka geografia matematyka religia biologia
6 12:45 - 13:30 j.polski wdżwr wych. fiz. matematyka plastyka
7 13:40 - 14:25 j. polski j.angielski wych. fiz. informatyka muzyka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA  VIII

Wychowawca: mgr Beata Droś

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 EDB chemia j. polski geografia chemia
8:55 - 9:40 fizyka religia j. polski j. angielski j. niemiecki
9:50 - 10:35 historia informatyka fizyka j.polski j. angielski
4 10:50 - 11:35 GGDW matematyka matemmatyka matematyka j. polski
5 11:50 - 12:35 j. niemiecki j. polski WOS historia matematyka
6 12:45 - 13:30 j. angielski j. angielski wych. fiz. WOS religia
7 13:40 - 14:25 wych. fiz. wdżwr wych. fiz. biologia wych. fiz.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. (034)3593 620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe