Uczennice klasy V w każdy wtorek i piątek prowadzą "tańczące przerwy". Ogromne zainteresowanie wzbudziła piosenka Alana Walkera "Hello". Serce rośnie, gdy patrzy się na choreografię, a ile przy tym radości. Oto prezentacja filmowa.
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.