Pierwszy szpadel wbity! Rozpoczęcie budowy sali gimnastycznej - 16 marca 2021 r.

Wójt - plac sali.jpeg
Na naszych oczach tworzy się historia, spełniają się marzenia naszych uczniów, absolwentów całej społeczności szkolnej i lokalnej, bo w dniu 16 marca 2021 roku odbyło się ważne wydarzenie.
Pani Barbara Kubik, dyrektor szkoły w otoczeniu włodarzy Gminy Rudniki, radnych i przedstawicieli Gminy Rudniki, wykonawcy Modern – Bud ze Starokrzepic, zaangażowanych rodziców symbolicznie przekazała plac szkolny pod budowę sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie. Pani dyrektor powiedziała:
    "Dzięki determinacji i ogromnemu zaangażowaniu wspartym życzliwością wielu ludzi i instytucji spełniły się marzenia kilku pokoleń uczniów, nauczycieli oraz całego społeczeństwa Cieciułowa i miejscowości należących do obwodu szkoły. Jestem wzruszona a zarazem bardzo dumna, że nadszedł ten długo oczekiwany moment, że budowa sali gimnastycznej staje się faktem.
     Zostaną stworzone warunki pozwalające dzieciom efektywniej poszerzać różne umiejętności, rozwijać zainteresowania, śmiało patrzeć w przyszłość. Nowy budynek to nie tylko obiekt sportowy, ale także miejsce do spędzenia wolnego czasu, organizowania spotkań, uroczystości, rozwijania swoich umiejętności i talentów. Zapewniam, że sala gimnastyczna, która w tym miejscu zostanie wybudowana, zagospodarowana zostanie w taki sposób, aby mogli z niej korzystać nie tylko uczniowie, ale również mieszkańcy naszej miejscowości.
Marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji."

Na to ważne wydarzenie zostali zaproszeni:
-Grzegorz Domański, Wójt Gminy Rudniki
-Anna Sekienda, zastępca Wójta Gminy Rudniki
-Michał Strugała, wykonawca Modern –Bud ze Starokrzepic
-Jarosław Adamus, inspektor budowy sali gimnastycznej
-Henryk Pakuła, radny
-Damian Sowa, radny
-Katarzyna Wojtal, radna
-Andrzej Materak, radny
-Adam Wiktor przedstawiciel Urzędu Gminy Rudniki
-Andrea Świtała, przedstawiciel Urzędu Gminy Rudniki
-Łukasz Wicher, przedstawiciel Urzędu Gminy Rudniki.
-Rafał Woźny, przedstawiciel Rady Rodziców
-Łukasz Mroczek, przedstawiciel Rady Rodziców.
Informujemy, że projekt sali gimnastycznej współfinansowany jest w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych ( Funduszu Przeciwdziałania COVID-19).
"Budowa sali gimnastycznej w Cieciułowie" obejmuje  budowę przyszkolnej sali gimnastycznej w Cieciułowie o wymiarach 12 x 24 m, która połączona zostanie z istniejącym budynkiem szkoły za pomocą łącznika. W ramach rozbudowy szkoły podstawowej powstanie sala gimnastyczna, wiatrołap, hol, korytarz, w.c, 3 umywalnie, 2 szatnie, pomieszczenie instruktora, zaplecze sali, komunikacja, pokój pielęgniarki, 2 sale lekcyjne, zaplecze sali, pomieszczenie techniczne.

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe