Życzenia świąteczne od Pani Dyrektor

Pani Dyrektor.jpeg

Szanowni państwo, nauczyciele, rodzice, pracownicy obsługi i nasi kochani uczniowie!

W tym pięknym okresie Świąt Bożego Narodzenia, dziękuję serdecznie Wam nauczyciele za kolejny rok pracy, za wasze zaangażowanie każdego dnia, a szczególnie podczas nauki zdalnej.

Kochana młodzieży, uczniowie, przedszkolaki i Wam życzę, żebyście nigdy nie zatracili tej wyjątkowej zdolności przeżywania, żebyście nie utracili Waszej dziecięcej radości z prezentów, ze spędzania czasu z najbliższymi, jedzenia pierników, ubierania choinki czy wypatrywania pierwszej gwiazdki.

Jestem bardzo wzruszona widząc zaangażowanie nauczycieli, rodziców mieszkańców naszych miejscowości na rzecz szkoły.

Szczególne serdeczne podziękowania kieruję dzisiaj do wszystkich rodziców uczniów naszej cieciułowskiej podstawówki. Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu we współpracy z nauczycielami, księdzem proboszczem udało się w tych trudnych pandemicznych warunkach przeprowadzić kiermasz bożonarodzeniowy. W takich chwilach ta nasza mała lokalna Ojczyzna powoduje, że człowiek jest dumny z mieszkania tu i teraz. Dziękujemy za ogromny dar serca, wsparcie szkoły bo szkoła to nie tylko uczniowie, nauczyciele ale również a może przede wszystkim rodzice. Liczymy na to, że to Państwa Wsparcie naszych działań na wszystkich płaszczyznach życia szkolnego zaowocuje w przyszłości sukcesem naszych uczniów. 

Łamiąc się symbolicznie wigilijnym opłatkiem, pamiętajmy, że człowiekowi do szczęścia potrzebny jest drugi człowiek ,a Boże Narodzenie to okres nadziei, pojednania i radości. To czas, kiedy staramy się być lepsi, kiedy wracamy myślą do tych, których nie ma przy nas, a którzy byli nam szczególnie bliscy.

Życzę Państwu, aby te Święta upłynęły w spokojnej i rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła, zrozumienia, radości, aby dodawały sił.

Chciałabym, aby w te Święta tak pełne symboli oraz tradycji, abyśmy mogli poczuć zapach choinki i wspólnie z najbliższymi zaśpiewać kolędy.

Składam także życzenia wszystkiego dobrego w zbliżającym się Nowym Roku, aby dał on szansę zrealizowania planów osobistych oraz zawodowych, aby był lepszy i dostatniejszy od obecnego. Dbajcie o swoje zdrowie i swoich najbliższych.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2022!

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe