Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 02 Czerwca 2023
  Warsztaty.jpeg

  Zuzanna Wiśniewska, studentka pierwszego roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego przeprowadziła dla klas III - V warsztaty profilaktyczne pod tytułem "Nie hejtuję, bo reaguję" oraz wykład na temat „Hejt w sieci”  dla klas VI - VIII http://spcieciulow.rudniki.pl/2480/zuzanna-wisniewska-studentka-pierwszego-roku-prawa-na-wydziale-prawa-i-administracji-uniwersytetu-opolskiego-przeprowadzila-warsztaty-profilaktyczne-dla-klas-iii-viii.html Opowiedziała o tym, czym jest hejt, mowa nienawiści i stalking. Uczniowie poznali różnice między hejtem a konstruktywną krytyką, konsekwencje prawne oraz zostali poinstruowani, jak i gdzie zgłaszać niepożądane zachowania w sieci.
      Uwieńczeniem zajęć był quiz podsumowujący całe spotkanie, a najaktywniejsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami, które przekazał Wydział Prawa i Administracji. Pani Zuzanna opowiedziała młodzieży szkolnej o wydziale, którego jest częścią oraz o uniwersytecie, na którym studiuje prawo.
    Te warsztaty profilaktyczne były bardzo potrzebne i bardzo dziękujemy Pani Wiśniewskiej za ich przeprowadzenie w ramach wolontariatu.

 • 02 Czerwca 2023
  IMG_4875.jpeg

  W naszej szkole odbyły się warsztaty krawieckie w dniu 2 czerwca 2023 roku. Przedszkolaki i uczniowie sami szyli poduszki pod nadzorem Pani Justyny i Pana Adama przedstawicieli Klubu Młodego Technika z Kędzierzyna - Koźla. Dzieci były zachwycone zajęciami, a przede wszystkim możliwością uszycia poduszki na wycieczkę!

 • 01 Czerwca 2023
  IMG_4867.jpeg

  To był niesamowity mecz siatkarski! Nauczyciele i rodzice kontra uczniowie z okazji Dnia Dziecka. Skład drużyny nauczycieli i rodziców: Ewelina Kubacka, Paula Telęga, Agnieszka Włóka, Magdalena Kubacka, Lidia Heluszka, Damian Sowa. Skład drużyny uczniowskiej: Nikola Busłowicz, Mikołaj Dybich, Zofia Woźny, Łucja Zawadzka, Izabela Raj, Emilia Mroczek,  Malwina Gęziak, Tomasz Kubacki. Po zaciętej walce wygrali bardziej doświadczeni zawodnicy, Rewanż za rok!

 • 01 Czerwca 2023
  IMG_4627.jpeg

  Kto jest mistrzem w jeździe na rowerze na czas? Lilianna Kistela z klasy II, Fabian Włodarczyk z klasy II, Hanna Zawadzka z klasy V oraz Alan Wilk z klasy V. Wychowawczynie były bardzo zadowolone.

 • 01 Czerwca 2023
  IMG_4504.jpeg

  Beep test przeprowadzony! Najlepszym zawodnikiem w szkole został Wojciech Telęga, uczeń klasy VI. Dziewczęta z klasy III w składzie: Kaja Ośródka, Hanna Łęgosz, Maja Winkler, Lena Bienias - uzyskały I miejsce z wynikiem 208 punktów, a chłopcy z klasy IV w składzie: Filip Polak, Damian Jasiński, Kacoer Więdłocha, Wojciech Wróbel - osiągnęli wynik 253 punkty. Gratulujemy!

 • 01 Czerwca 2023
  IMG_4489.jpeg

  Dzień Dziecka - Dzień Sportu w naszym przedszkolu. Tradycyjnie 1 czerwca odbył się Dzień Dziecka 2023 .

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe