W dniach 24, 25 i 26 maja 2022 roku odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Uczniowie klas  I - VII nie mają zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Naszym ósmoklasistom życzymy powodzenia na egzaminie!

Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 23 Maja 2022
  Tytuł.jpeg

  W dniach 24 – 26 maja odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Nasi uczniowie Alicja, Oliwia, Dominik, Martyna, Błażej, Szymon, Bartłomiej, Kacper, Marek,  Kamil, Cezary, Maciej, Natalia przystąpią do pierwszego egzaminu. Trzymamy za nich kciuki!
  Informujemy, że uczniowie klas I – VII nie będą mieć w tych dniach lekcji. Wszyscy przychodzimy do szkoły na zajęcia dydaktyczno- wychowawcze w piątek tj. 27 maja 2022 roku.

 • 20 Maja 2022
  IMG_5688.jpeg

  Z inicjatywy nauczycielki Beaty Droś, przy ogromnym zaangażowaniu wychowawczyni oraz rodziców, uczniowie klasy I wzięli udział w ”Pikniku Czytelniczym”.  Każdy z uczniów przez cały rok uczęszczał na zajęcia czytelnicze, które odbywały się raz w tygodniu, w godzinach 11:50 – 12:35. Bardzo miło było usłyszeć, jak dzieci umieją już czytać.
  Dziękujemy Pani Alicji Grzesik, bibliotekarce naszej cieciułowskiej filii  bibliotecznej za przygotowanie książek do czytania.

 • 19 Maja 2022
  RUDNIKI LA.jpeg

  Nikola Busłowicz, Zofia Woźny, Emilia Mroczek, Mikołaj Dybich, Zofia Grabarek, Tomasz Kleta, Wojciech Telęga, Nadia Ośródka to uczniowie klas IV - VII, którzy wzięli udział w Gminnych Zawodach w LA w Rudnikach w dniu 19 maja 2022 roku. Pani Anna Sekienda oraz  Pan Karol Włóka wręczali dyplomy i medale.

  Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki  w Cieciułowie, którzy zakwalifikowali się na Mistrzostwa Powiatu w LA.

  Igrzyska Dzieci:

  100 m

  2 miejsce  - Kleta Tomasz

  300 m

  1 miejsce – Woźny Zofia

  600 m

  2 miejsce  - Mroczek Emilia

  1000 m

  2 miejsce – Telęga Wojciech

  Rzut piłeczką palantową 150 g

  2 miejsce  - Kleta Tomasz

  Sztafeta 4x100 m dziewcząt

  1 miejsce w składzie: Mroczek Emilia, Ośródka Nadia, Grabarek Zofia, Woźny Zofia

  Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  300 m

  1 miejsce – Dybich Mikołaj

  1000 m

  1 miejsce – Busłowicz Nikola

  Skok w dal

  2 miejsce – Dybich Mikołaj

  Gratulujemy uczniom i Panu Robertowi Księżarkowi!

  Zdjęcia opublikujemy w piątek.

 • 17 Maja 2022
  IMG_5624.jpeg

  Uczennice klasy IV i V uczestniczą w sportowych zajęciach pozalekcyjnych. W piękny majowy poniedziałek tj. 16 maja 2022 roku odbył się „Sportowy piknik na rolkach i nie tylko” w ramach zajęć pozalekcyjnych SKS.
  Bardzo dziękujemy rodzicom oraz babciom za pomoc w organizacji tego sportowego pikniku.

 • 16 Maja 2022
  IMG_5617.jpeg

  Uczniowie klas I - VIII wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym o Tadeuszu Kościuszce. Każdy uczeń namalował bądź narysował portret Patrona Szkoły dowolną techniką. 
  Oto podajemy wyniki:
  KLASA I
  KLASA II
  KLASA III
  KLASA IV
  KLASA V
  KLASA VII
  KLASA VIII

 • 14 Maja 2022
  Basen.jpeg

  Uczniowie klas V  i VII uczestniczą w pozalekcyjnych  zajęciach nauki pływania na Pływalni Nemo" w Praszce - polecamy film zrealizowany przez Rudniki TV.  W czasie filmu wypowiadają się: Mikołaj Dybich, Tomasz Kleta, Piotr Błaszczak, Lena Mika, Zofia Patyk oraz Wiktoria Trawińska.
  Zajęcia z dziećmi prowadzi nauczyciel - Karol Włóka. Koszt zajęć pokrywa Gmina Rudniki, a rodzice zapewniają transport.
   

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe