Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 03 Czerwca 2023
  IMG_4874.jpeg

  Pani Barbara Kubik, dyrektor naszej szkoły przekazała Pani Nikoli Drobinie serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc ofiarowaną naszemu mieszkańcowi Przemysławowi Marchewce. Pani Nikola, instruktorka Zumby, przeprowadziła zajęcia taneczne „Wytańcz zdrowie dla Przemka”, w czasie których zorganizowano zbiórkę funduszy na rehabilitację Przemka.
       Pragniemy poinformować, że zajęcia Zumby nie odbędą się w dnu 8 czerwca (Boże Ciało) oraz 15 czerwca (urlop).
  W imieniu Pani Nikoli zapraszamy na Zumbę w czwartek 22 czerwca o godz. 20:00. Zajęcia są zaplanowane w każdy czwartek przez miesiąc lipiec!

 • 02 Czerwca 2023
  Warsztaty.jpeg

  Zuzanna Wiśniewska, studentka pierwszego roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego przeprowadziła dla klas III - V warsztaty profilaktyczne pod tytułem "Nie hejtuję, bo reaguję" oraz wykład na temat „Hejt w sieci”  dla klas VI - VIII http://spcieciulow.rudniki.pl/2480/zuzanna-wisniewska-studentka-pierwszego-roku-prawa-na-wydziale-prawa-i-administracji-uniwersytetu-opolskiego-przeprowadzila-warsztaty-profilaktyczne-dla-klas-iii-viii.html Opowiedziała o tym, czym jest hejt, mowa nienawiści i stalking. Uczniowie poznali różnice między hejtem a konstruktywną krytyką, konsekwencje prawne oraz zostali poinstruowani, jak i gdzie zgłaszać niepożądane zachowania w sieci.
      Uwieńczeniem zajęć był quiz podsumowujący całe spotkanie, a najaktywniejsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami, które przekazał Wydział Prawa i Administracji. Pani Zuzanna opowiedziała młodzieży szkolnej o wydziale, którego jest częścią oraz o uniwersytecie, na którym studiuje prawo.
    Te warsztaty profilaktyczne były bardzo potrzebne i bardzo dziękujemy Pani Wiśniewskiej za ich przeprowadzenie w ramach wolontariatu.

 • 02 Czerwca 2023
  IMG_4875.jpeg

  W naszej szkole odbyły się warsztaty krawieckie w dniu 2 czerwca 2023 roku. Przedszkolaki i uczniowie sami szyli poduszki pod nadzorem Pani Justyny i Pana Adama przedstawicieli Klubu Młodego Technika z Kędzierzyna - Koźla. Dzieci były zachwycone zajęciami, a przede wszystkim możliwością uszycia poduszki na wycieczkę!

 • 01 Czerwca 2023
  IMG_4867.jpeg

  To był niesamowity mecz siatkarski! Nauczyciele i rodzice kontra uczniowie z okazji Dnia Dziecka. Skład drużyny nauczycieli i rodziców: Ewelina Kubacka, Paula Telęga, Agnieszka Włóka, Magdalena Kubacka, Lidia Heluszka, Damian Sowa. Skład drużyny uczniowskiej: Nikola Busłowicz, Mikołaj Dybich, Zofia Woźny, Łucja Zawadzka, Izabela Raj, Emilia Mroczek,  Malwina Gęziak, Tomasz Kubacki. Po zaciętej walce wygrali bardziej doświadczeni zawodnicy, Rewanż za rok!

 • 01 Czerwca 2023
  IMG_4627.jpeg

  Kto jest mistrzem w jeździe na rowerze na czas? Lilianna Kistela z klasy II, Fabian Włodarczyk z klasy II, Hanna Zawadzka z klasy V oraz Alan Wilk z klasy V. Wychowawczynie były bardzo zadowolone.

 • 01 Czerwca 2023
  IMG_4504.jpeg

  Beep test przeprowadzony! Najlepszym zawodnikiem w szkole został Wojciech Telęga, uczeń klasy VI. Dziewczęta z klasy III w składzie: Kaja Ośródka, Hanna Łęgosz, Maja Winkler, Lena Bienias - uzyskały I miejsce z wynikiem 208 punktów, a chłopcy z klasy IV w składzie: Filip Polak, Damian Jasiński, Kacoer Więdłocha, Wojciech Wróbel - osiągnęli wynik 253 punkty. Gratulujemy!

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe