Aktualności

Bądź z nami na bieżąco...

 • 30 Września 2022
  WhatsApp Image 2022-09-30 at 20.54.20.jpeg

  W naszym przedszkolu również pamiętano o Dniu Chłopaka. Z tej okazji nauczycielki przygotowały wybory SUPER CHŁOPAKA. Polegały one na: 
  - próbie odwagi (proszenie dziewczynek do tańca);
  - próbie powagi (zjedzenie cytryny bez krzywienia się);
  - próbie wytrzymałości (ćwiczenia gimnastyczne);
  - próbie mądrości (odpowiedzi na pytania);
  Każda z konkurencji nagradzana była słodkim upominkiem.
  Na końcu każdy przedszkolak otrzymał Order Super Chłopaka
  Bardzo dziękujemy naszym Rodzicom za przygotowanie prezentów dla chłopców i dziewczynek.

 • 30 Września 2022
  WhatsApp Image 2022-09-30 at 19.13.14 (1).jpeg

  Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbyły się wybory z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczęta wybierały Super Chłopaka. Gratulujemy Julianowi Malczewskiemu, uczniowi klasy II oraz Wojciechowi Telędze, uczniowi klasy VI uzyskania tego zaszczytnego tytułu i życzymy powodzenia w następnym roku szkolnym.

 • 29 Września 2022
  Plastyka - kolaż.jpeg

  Aleksandra Gałan, Maja Winkler, Damian Jasiński, Maja Wieczorek, Agata Panek i uczniowie klasy VIII otrzymali nagrody i dyplomy za wykonanie prac plastycznych w XXXI Konkursie Plastyki Obrzędowej w Rudnikach w dniu 29 września 2022 roku.
  Oto nagrodzeni uczniowie:
  -Aleksandra Gałan, uczennica klasy V zajęła I miejsce - kategoria XIII: Tradycyjne ozdoby bibułowe i papierowe - kwiaty z bibuły i papieru, girlandy, wieńce;
  -Maja Winkler zajęła uczennica klasy IV zajęła II miejsce - kategoria IX: Kukły „Marzanny”;
  -Damian Jasiński, uczeń klasy IV zajął III miejsce - kategoria IX: Kukły „Marzanny”;
  -Maja Wieczorek, uczennica klasy III zajęła III miejsce - kategoria XI: Szopki bożonarodzeniowe
  -Agata Panek, uczennica klasy V uzyskał wyróżnienie - kategoria XIII: Tradycyjne ozdoby bibułowe i papierowe - kwiaty z bibuły i papieru, girlandy, wieńce;
  -Klasa VIII - kategoria IV: Koszyczki wielkanocne.
  Gratulujemy!
   

 • 28 Września 2022
  Kolaż 1 (2).jpeg

  W dniu 28 września 2022 roku uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami: Katarzyną Sykulską, Jolantą Kępińską i Magdaleną Kubacką byli na wycieczce w Częstochowie. Na początku odwiedzili Fabrykę Uśmiechu, gdzie dzieci mogły bawić się i wspinać w Figloraju. Czekał tam na wszystkich uczestników słodki poczęstunek oraz drobne prezenty od obsługi z okazji Dnia Chłopaka. Następnie udaliśmy się do kina na bajkę "Guliwer". Na koniec wycieczki odwiedziliśmy Alpakarnię w Poczesnej, gdzie dzieci mogły samodzielnie nakarmić alpaki, kozy, zebry, wielbłąda oraz kucyki. Wycieczka była bardzo udana i przyniosła dzieciom wiele radości.

 • 28 Września 2022
  Warszawa - kolaż.jpeg

  W dniu 28 września 2022 roku uczniowie klas IV – VIII wraz z opiekunami udali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt, to wyrusz z nami na przygodę z biurem turystycznym „Kolumb” z Wielunia, z przewodnikiem Panem Waldemarem, z kompetentnymi kierowcami oraz z garścią humoru.
     Co zobaczyliśmy?
  Łazienki Królewskie, w tym: Belweder, cadillac Józefa Piłsudskiego, Pomnik Fryderyka Chopina, Pałac na Wyspie, Stara Pomarańczarnia, Biały Dom, Pałac Myślewicki, skamieniałe drzewo, kilka rudowłosych wiewiórek, pełno pawi i kaczek;
  Plac Józefa Piłsudskiego, w tym: Grób Nieznanego Żołnierza, empirową fontannę w Ogrodzie Saskim, pomnik Józefa Piłsudskiego. Punktualnie o godz. 12.00 zobaczyliśmy uroczystą zmianę warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

 • 27 Września 2022
  Super samorząd.jpeg

  W dniu 27 września 2022 roku odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas I - VIII zagłosowali i wybrali nowy Zarząd SU:
  – Zofia Woźny Przewodnicząca Szkoły;
  – Emilia Mroczek Zastępca Przewodniczącej Szkoły;
  – Wojciech Telęga Sekretarz;
  – Weronika Grobelna Rzecznik Praw Ucznia.
  Gratulujemy i życzymy powodzenia!

  Galeria ze zdjęciami:

Więcej aktualności
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe