Od 31 maja 2021 roku wracają uczniowie klas IV - VIII do nauczania stacjonarnego po 7 miesiącach nauczania on-line.

Aktualności

 • 11 Czerwca 2021
  IMG_7630.jpeg

  Było nam niezmiernie miło, że zaszczycił nas swoją wizytą  Pan Tadeusz Jędrasik, bratanek Tadeusza Jędrasika, naszego przedwojennego nauczyciela w dniu 11 czerwca 2021 roku.  Imię Tadeusz, nasz gość otrzymał  na cześć  swojego wujka.  Pan Jędrasik przyjechał do nas z Lubania (woj. dolnośląskie), aby poznać szkołę, w której pracował w latach 1936-1939 jego wujek, a  dowiedział się o tym oczywiście ze strony internetowej naszej szkoły.  Pan Tadeusz oglądał kronikę szkoły,  zdjęcia wujka z gronem pedagogicznym oraz uczniami z 1937 roku, zobaczył certyfikat oraz  Dąb Pamięci posadzony dla uhonorowania pamięci porucznika –nauczyciela  zamordowanego w Katyniu 1940 roku. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni  Panu Tadeuszowi Jędrasikowi za przekazanie nam  pamiątek po zmarłym wujku. Na pewno je odpowiednio wyeksponujemy.

 • 11 Czerwca 2021
  IMG_7587.jpeg

  Trwają prace budowlane przy izolacji termicznej piwnic i ścian sali gimnastycznej naszej szkoły. Podkreślamy, że generalnym wykonawcą  jest Firma Modern- Bud ze Starokrzepic. Zdjęcia i filmiki wykonano w dniach 10 i 11 czerwca 2021 roku. 

 • 09 Czerwca 2021
  Super.jpeg

  Natalia Kubacka, uczennica klasy II, Julita Żydziak, uczennica klasy III oraz Maja Wieczorek, uczennica klasy I reprezentowały naszą szkołę w XII Gminnym Konkursie Piosenki dla Uczniów Klas I - III w Dalachowie, który odbył się w dniu 9 czerwca 2021 roku. Bardzo się cieszymy, bo Natalka zajęła I miejsce pięknie śpiewając piosenkę "Bo co może mały człowiek", Julita - II miejsce, a Maja uzyskała wyróżnienie.
  Gratulujemy uczennicom i ich nauczycielom!

 • 09 Czerwca 2021
  główne.jpeg

  Polecamy filmik o uroczystości ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY 2021  Można go obejrzeć na naszym kanale na You Tube.

 • 08 Czerwca 2021
  Zdjęcie wiodące - święto Patrona Szkoły 08.06.2021 r..jpeg

  Z powodu obostrzeń sanitarnych Święto Patrona Szkoły 2021 odbyło się inaczej niż w latach ubiegłych. W obecności Pani Barbary Kubik, dyrektora szkoły, Pani Jolanty Kubackiej, wychowawczyni klasy VII, Pani Beaty Droś, nauczycielki historii, uczniów klas VII i VIII oraz nagrodzonych uczniów klas IV - VIII odbyła się uroczystość przekazania sztandaru z okazji Święta Patrona Szkoły w dniu 8 czerwca 2021 roku. Uczniowie klasy VIII: chorążowie Adam Mroczek i  Dawid Juszczak, asysta: Roksana Pochorecka, Maja Jurczyk, Julia Kotala oraz Daria Kluska przekazali uczniom klasy VII opiekę nad sztandarem szkolnym.  Oliwia Cieślak, Bartłomiej Namyślak, Alicja Cieśla, Nikola Pochorecka, Maciej Wróbel, Dżesika Włodarska złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając godne reprezentowanie szkoły i poszanowanie sztandaru. Następnie Bartłomiej Namyślak oraz Maciej Wróbel oddali hołd sztandarowi szkolnemu. Był to bardzo podniosły moment uroczystości, Później Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i słodycze uczniom nagrodzonym za udzoiał w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie Szkoły oraz Szkolnym Konkursie Plastycznym o Tadeuszu Kościuszce. Uczniowie z uśmiechem na ustach podchodzili po odbiór nagród, a na końcu Pani Dyrektor podziękowała nauczycielce Beacie Droś za przeprowadzenie konkursów pomimo pandemii oraz przygotowanie tej uroczystości. Bardzo dziękujemy Pani Annie Grzebieli za oprawę muzyczną, Pani Annie Świtała za wykonanie pięknych zdjęć, a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

  Polecamy filmik o naszej uroczystości

 • 08 Czerwca 2021
  Ortografia.jpeg


  Agata Panek, uczennica klasy III, Marta Gęziak uczennica klasy II oraz Aleksander Juszczak, uczeń klasy I reprezentowali naszą szkołę w Gminnym XII Konkursie Ortograficznym "I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii". Konkurs ten jest przeznaczony dla uczniów klas I - III i został przeprowadzony w Dalachowie w dniu 7 czerwca 2021 roku. 
  Z wielką przyjemnością informujemy, że Marta zajęła I miejsce, Agata - III miejsce, a Aleksander uzyskał wyróżnienie.
  Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom!

 • 07 Czerwca 2021
  IMG_7283.jpeg

  Obserwowaliśmy murowanie ścian naszej sali gimnastycznej do poziomu 0” i nakręciliśmy filmik w dniu 7 czerwca 2021 roku. Można go zobaczyć na FB. Jesteśmy pod wrażeniem tempa budowy naszej sali gimnastycznej prowadzonej przez Firmę Modern – Bud ze Starokrzepic.

 • 03 Czerwca 2021
  WhatsApp Image 2021-06-02 at 16.07.05 (2).jpeg

  Cały czas podkreślamy – wymarzona pogoda, emocjonujący Turniej Piłki Plażowej 2021, siłownia zewnętrzna, pyszna pizza, wreszcie wspólny pobyt uczniów klas VII – VIII w Dniu Dziecka z Wychowawczyniami – z Paniami: Agnieszką Włóka, Jolantą Kubacką oraz Grażyną Kasprzycką w dniu 2 czerwca 2021 roku.
  Bardzo dziękujemy rodzicom zaangażowanie i pomoc.

 • 02 Czerwca 2021
  IMG_7135.jpeg

  Jak tu nie wspomnieć o wymarzonej pogodzie, wspólnej integracji uczniów klas IV i VI, tańcach na świeżym powietrzu, rywalizacji pomiędzy dziewczętami a chłopcami w przeciąganiu liny, w grach w piłkę, rozwiązywaniu zagadek, biwakowaniu na świeżej trawie, a uwieńczeniem dnia była wyśmienita pizza. To wszystko było w Dniu Dziecka z Wychowawczyniami-Paniami: Beatą Droś i Katarzyną Jaskot.
  Dzieci zgodnie stwierdziły, że takich dni im bardzo brakowało.

 • 02 Czerwca 2021
  WhatsApp Image 2021-06-02 at 12.54.53.jpeg

  Oczywiście wymarzona pogoda, wspólne rozmowy w kręgu, rywalizacja sportowa na boisku wielofunkcyjnym oraz ciepła pizza to  Dzień Dziecka z Wychowawcą - Panią Małgorzatą Pinkos w dniu 2 czerwca 2021 roku.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | ul. Cieciułów 19 | tel. 34 359 36 20
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe