Zuzanna Wiśniewska, studentka pierwszego roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego przeprowadziła warsztaty profilaktyczne dla klas III - VIII

Warsztaty.jpeg

Zuzanna Wiśniewska, studentka pierwszego roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego przeprowadziła dla klas III - V warsztaty profilaktyczne pod tytułem "Nie hejtuję, bo reaguję" oraz wykład na temat „Hejt w sieci”  dla klas VI - VIII w dniu 2 czerwca 2023 roku. Opowiedziała o tym, czym jest hejt, mowa nienawiści i stalking. Uczniowie poznali różnice między hejtem a konstruktywną krytyką, konsekwencje prawne oraz zostali poinstruowani, jak i gdzie zgłaszać niepożądane zachowania w sieci.
    Uwieńczeniem zajęć był quiz podsumowujący całe spotkanie, a najaktywniejsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami, które przekazał Wydział Prawa i Administracji. Pani Zuzanna opowiedziała młodzieży szkolnej o wydziale, którego jest częścią oraz o uniwersytecie, na którym studiuje prawo.
  Te warsztaty profilaktyczne były bardzo potrzebne i bardzo dziękujemy Pani Wiśniewskiej za ich przeprowadzenie w ramach wolontariatu.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe