Plan lekcji

 

Plan lekcji obowiązujący od dnia 29.01.2024 r. 

KLASA I 

Wychowawca: mgr Jolanta Kępińska

    Poniedziałek  Wtorek   Środa     Czwartek       Piątek      
  1 8:00 - 8:45 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
8:55 - 9:40 e.w. e.w. e.w. e.w. e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. wf e.w.
4 10:50 - 11:35 wf j.ang. religia religia wf
5 11:50 - 12:35 zaj.wyr. inf. koło n. j.ang. .
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA II

Wychowawca: mgr Katarzyna Sykulska

 

    Poniedziałek  Wtorek Środa          Czwartek          Piątek
  1 8:00 - 8:45 e.w. e.w. e.w. wf wf
8:55 - 9:40 e.w. wf e.w. e.w. e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. j.ang. religia e.w.
4 10:50 - 11:35 zaj.wyr. e.w. inf. e.w. e.w.
5 11:50 - 12:35   religia   e.w. j.ang.
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA III

Wychowawca: mgr Magdalena Kubacka

    Poniedziałek  Wtorek       Środa        Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 wf wf e.w. e.w. e.w.
2 8:55 - 9:40 e.w. j.ang religia e.w e.w.
9:50 - 10:35 e.w. e.w. e.w. e.w. wf
4 10:50 - 11:35 e.w. e.w. e.w. inf religia
5 11:50 - 12:35   e.w. j.ang.   zaj. wyr.
6 12:45 - 13:30          
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV

Wychowawca: 

    Poniedziałek  Wtorek      Środa      Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 matematyka technika wf plastyka matematyka
8:55 - 9:40 religia matematyka wf religia informatyka
9:50 - 10:35 język polski gddw matematyka j.angielski j.polski
4 10:50 - 11:35 muzyka j.  polski j. angielski j.polski j.polski
5 11:50 - 12:35 j. angielski przyroda historia koło n. wf
6 12:45 - 13:30 zaj. rozw. wf przyroda    
7 13:40 - 14:25          

 

 

 

 

 

 

 

 


KLASA V

Wychowawca:  mgr Lidia Heluszka

    Poniedziałek  Wtorek     Środa       Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 j.polski matematyka j. angielski technika j.polski
8:55 - 9:40 muzyka j.polski matematyka j. angielski historia
9:50 - 10:35 matematyka j.polski biologia j.polski matematyka
4 10:50 - 11:35 j. angielski religia gddw geografia j. angielski
5 11:50 - 12:35 informatyka geografia wf religia wf
6 12:45 - 13:30 wf historia plastyka    
7 13:40 - 14:25   wf      
8 14:30 - 15:15          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI

Wychowawca: mgr inż. Agnieszka Włóka

    Poniedziałek  Wtorek Środa Czwartek   Piątek
  1 8:00 - 8:45 muzyka matematyka j.polski j. polski j . polski
8:55 - 9:40 historia matematyka j.polski plastyka biologia
9:50 - 10:35 religia geografia wf geografia technika
4 10:50 - 11:35 matematyka wf wf wf matematyka
5 11:50 - 12:35 koło n. historia religia j. angielski j. angielski
6 12:45 - 13:30   j.polski j. angielski informatyka  
7 13:40 - 14:25     ggdw    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VII

Wychowawca: mgr Beata Droś

    Poniedziałek  Wtorek     Środa       Czwartek   Piątek      
  1 8:00 - 8:45 j. niemiecki historia fizyka geografia j. niemiecki
8:55 - 9:40 chemia religia j. angielski j.polski j. niemiecki
9:50 - 10:35 geografia matematyka religia biologia j. polski
4 10:50 - 11:35 fizyka matematyka chemia matematyka j.polski
5 11:50 - 12:35 j. polski muzyka j. angielski wf biologia
6 12:45 - 13:30 matematyka plastyka historia wf j. angielski
7 13:40 - 14:25 j. angielski j.polski ggdw informatyka wf
8 14:30 - 15:15   wf dz wdż  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cieciułowie
46-325 Rudniki | Cieciułów 19 | tel. +48343593620
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe